Kredyt pod zastaw nieruchomości

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postprzez czarekm » 30 mar 2022, o 07:34

Dzień dobry. Osoba prowadząca działalność gospodarczą (dopiero 4 miesiące), rozwiedziona i bezdzietna, zatrudniona w Państwowej firmie (nie wiem czy to ważne) posiadająca już dwa kredyty (sprzęt AGD) oraz leasing na maszynę, znalazła się nagle w trudnej sytuacji i nawet pod zastaw własnego mieszkania poszukuje kredytu o wysokości ok. 100 tys zł. Jakieś rady ?
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postprzez Pani Kontekstowa » 30 mar 2022, o 07:34

Pani Kontekstowa
 

Re: Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postprzez bereniko » 30 mar 2022, o 08:09

Ma umowę o prace w polskiej firmie czy jest na b2b?
Szukanie odpowiedniej oferty pożyczkowej należy zacząć zależnie od dochodu, branży, oraz historii kredytowej.

Aktualnie jest bardzo wiele różnych firm pożyczkowych oraz możliwości. Jeśli posiada mieszkanie, jest to na pewno dużym zabezpieczeniem:
https://plmfund.pl/kredyt-pod-zastaw-mi ... redytowej/

Na stronie znajduje się wiele porad na temat tego, jak uzyskać taką pozyczkę mądrze. I czym się kierować wybierając firme pożyczkową.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 334
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postprzez Karol17 » 27 maja 2022, o 13:49

Nie znam się aż tak na kredytach, ale wiem jedno - należy mieć zawsze jakąś alternatywę, a na pewno rozpoznanie ogólnie, jakie mamy zmiany w kredycie i możliwości. Jedno jest pewne - każdy ma swoje lepsze i gorsze strony. Stąd ogólnie sprawdziłabym coś takiego jak sprawy frankowe Lublin . To dziś główny temat dla wielu kancelarii.
Karol17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 10:36
Pojazdy: renault laguna II, PRZYCZEPKA


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 265 gości