Ekspres do kawy do firmy

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Ekspres do kawy do firmy

Postprzez czarekm » 2 lut 2023, o 09:25

Chcę zamówić ekspres do kawy do biura. Może zarekomendujecie jakieś porzadne urządzenie? Co się Wam najlepiej sprawdziło?
czarekm
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 281
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 09:06

Ekspres do kawy do firmy

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 lut 2023, o 09:25

Pani Kontekstowa
 

Re: Ekspres do kawy do firmy

Postprzez bereniko » 2 lut 2023, o 09:37

Ekspres do kawy swego czasu kupowałem w Tchibo Coffee Service, firma produkluje ekspresy specjalnie do zastosowań firmowych tak wieć polecam się skontaktować i powinni podpowiedzieć co będzie dobre.

Bardzo intuicyjne urządzenie. Przed otworzeniem instrukcji zrobiłem już pierwszą kawę :) Bardzo dużo opcji personalizacji kawy, za co daję duuuuży plus. Kawa doskonale oddaje smak ziaren. Dużo napojów do wyboru :)

Zresztą zerknij sobie na stronę tchibo dla firm
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Ekspres do kawy do firmy

Postprzez Przyjazna » 29 paź 2023, o 18:55

U mnie nas szef ostatnio zaszalał i kupił do biura ekspres z Delonghi, a dokładnie model Eletta Explore! Sprzęt mega. Zrobić w nim mozna cold brew i kawe mrozoną. Musze kupić sobie taki ekpres do domu :) Ekspres posiada wiele możliwości, a każdą kawę można dodatkowo personalizować w 5 stopniowych skalach aromatu, temperatury itd. Tu można poczytac o tym ekspresie https://www.delonghi.com/pl-pl/produkty ... ta-explore kawe mozna szybko zrobić, nawet latte, flat white, cappuccinko, espresso i wiele innych. Od razu lepiej się pracuje :)
Przyjazna
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 cze 2016, o 23:13
Pojazdy: Volvo


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 437 gości