Problem z patrzeniem na znaki

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Problem z patrzeniem na znaki

Postprzez bereniko » 27 gru 2023, o 11:57

Hej czy ktoś z was też miał problem z patrzeniem na znaki ? Jak jestem na skrzyżowaniu podporządkowanym to głupieje i nie wiem kto ma pierwszeństwo zapominam wtedy o redukcji biegów samochód mi gaśnie i nie wiem co robię instruktor mówi że nie patrzę na znaki ale ja ich wgl nie widzę poprostu za dużo wszystkiego na raz jestem załamana bo przepisałam się do innej szkoły gdzie nie byłam uczona niczego teraz zostało mi 11 h a ja czuję że nie umiem nic nie wiem jak pokonać ten lęk kiedy dojeżdżam do skrzyżowań
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Problem z patrzeniem na znaki

Postprzez Pani Kontekstowa » 27 gru 2023, o 11:57

Pani Kontekstowa
 

Re: Problem z patrzeniem na znaki

Postprzez Wintes » 27 gru 2023, o 12:52

Prawdopodobnie będzie potrzeba więcej godzin jazd, aby opanować technikę kierowania w sposób "automatyczny". Musi zacząć pracować "pamięć mięśniowa" przy ruszaniu i zmianie biegów, tak aby te rzeczy nie zaprzątały nam głowy. Wtedy mamy odpowiednią ilość RAMu w głowie, aby dostrzec znaki oraz ustalać pierwszeństwa. Pamiętaj, że 30 godzin to jest minimum! Każdy powinien uczyć się tyle, aż będzie czuł się pewnie na drodze.
https://wimed.pl/products/znaki-nakazu/

Warto jest równiez przejrzeć sobie obowiązujące znaki drogowe na tej stronie.
Wintes
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 460 gości