Jaki system domu inteligentnego polecicie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Jaki system domu inteligentnego polecicie

Postprzez Piotrasg » 23 lut 2024, o 10:02

Proszę o opinię. Jaki system do inteligentnego domu polecacie? Dostałem oferty paru firm i wszędzie jest co innego
Piotrasg
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23

Jaki system domu inteligentnego polecicie

Postprzez Pani Kontekstowa » 23 lut 2024, o 10:02

Pani Kontekstowa
 

Jaki system domu inteligentnego polecicie

Postprzez bereniko » 23 lut 2024, o 11:09

Zadając takie pytanie, musisz nieco sprecyzować na czym Ci zależy. Piszesz, że masz kilka ofert i wszędzie jest co innego. Być może Twoje zapytanie do tych firm nie było precyzyjne i każdy wycenił to co mu się wydawało.
Ja kilka lat temu miałem podobny dylemat, tylko od strony instalatora. Zastanawiałem się który z systemów obecnych na polskim rynku będzie dla mnie najlepszy, przy założeniu, że miałbym te systemy instalować u klienta. Ponieważ od wielu lat zawodowo związany byłem z ogólnie pojętą jakością, to też przy wyborze systemu smart home zwracałem właśnie uwagę na jakość.
Udało mi się odbyć szkolenia z trzech dużych systemów: Grenton, Loxone, Ampio. Poznałem zarówno ich produkty, ceny, funkcjonalności oraz politykę firm.
Mając już takie doświadczenie, zdecydowałem się na Grentona, gdyż uważałem, że ze swoją polityką, polskimi produktami, jakością oraz perspektywami, to jest najlepszy system który mogę za czystym sumieniem komuś polecić i sam go instalować.
https://www.it-technologia.pl/automatyk ... -wiedziec/

Więcej informacji na temat automatyki budynkowej znajdziesz na tej stronie. Polecam się wczytać :)
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Jaki system domu inteligentnego polecicie

Postprzez Madam » 23 lut 2024, o 15:35

Ciekawe info.
Madam
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 cze 2020, o 20:53


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 428 gości