na kogo głosowaliscie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

na kogo głosowałes

PO
29
50%
Samoobrona
3
5%
PIS
17
29%
PSL
4
7%
LID
3
5%
LPR
2
3%
 
Liczba głosów : 58

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 22:08

Widzisz ten przecinek druga część zdania to wszystkich polityków się tyczy

no i bardzo dobrze bo mam taki sam poglad polityka poporstu robi wode z mozgu, a raczej nie ona a pieniadze i wladza ktore sa tam na wyciagniecie reki, chodzilo mi o to ze nie wspomnialem slowem o zadnej partii a ty napisalem ze trzymam strone ktorejs :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 kwi 2008, o 22:08

Pani Kontekstowa
 

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 22:11

Dobra kończmy lepiej tą dyskusję bo to do niczego dobrego nie prowadzi :yes:

Jest tylko jedna zasada:

- mieszczuchy głosują na PO
- ludzie ze wsi głosują na PiS

Koniec kropka :yes:
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 22:14

Parcelak czemu rozruzniasz ludzi na ,,mieszczuchow" i ,,ludzi ze wsi" ?? nie chodzi tu o to zamieszkanie, ale czemu ludzi mieszkajacych w miescie nazywasz mieszczuchami ?? a np ludzi zyjacych na wsi nie nazywasz wsiokami, analogicznie tak powinno byc, bo ty obrazasz ludzi z miasta tylko nie wiem czemu, ja mieszkalem 15lat w miescie teraz mieszkam na wsi znam wielu ludzi z miasta i nie widze miedzy nimi roznicy ja ich nie rozrozniam, moi koledzy ze wsi i z miasta sa tacy sami i zadnego nie nazwalbym mieszczuchem albo wsiokiem
Ostatnio edytowano 9 kwi 2008, o 22:15 przez Alonzo, łącznie edytowano 1 raz
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 9 kwi 2008, o 22:15

parcelak napisał(a):Dobra kończmy lepiej tą dyskusję bo to do niczego dobrego nie prowadzi :yes:

No bo jak dyskusja schodzi na politykę to tak jest zawsze jak u moich krewnych wujek wjechał oczywiście po paru kielichach na politykę to o mało policja nie musiała interweniować bo obecni tam byli trzymający stronę Rydzyka i Kaczorów, Kwasa oraz Tuska i tak wyszło nawet w rodzinie nie mogą się zgodzić. Prawda jest taka że Kaczyński nie wie już co wymyślić aby oczernić Tuska i musi być
Wtedy usłyszałem w słuchawce potwór dzwoni
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 22:16

Alonzo tu nie chodzi o Ciebie, ale o ludzi, którzy nie weszli by nawet do obory "bo śmierdzi"
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez southryan » 9 kwi 2008, o 22:16

Jest tylko jedna zasada:

- mieszczuchy głosują na PO
- ludzie ze wsi głosują na PiS


Jeżeli tak bardzo podkreślasz: "mieszczuchy"
to ja mówie: "wieśniacy"
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 22:17

southryan napisał(a):Jeżeli tak bardzo podkreślasz: "mieszczuchy"
to ja mówie: "wieśniacy"


:roll:

LPR is the best :twisted:
Ostatnio edytowano 9 kwi 2008, o 22:20 przez parcelak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 22:19

Parcelak ja nie mowie o sobie tylko o ludziach z mioasta ty strasznie to uogolniasz ze nie weszli by do obory bo smierdzi, wiesz tak bylo za czasow arystorkacji kiady puste dziewczyny zyly w luksusach, ale rzeczywistosc w miescie jest taka ze jest wieksza bieda niz na wsi, oczywiscie widac tylko ta lepsza strone ale wejdz na jakiekolwiek łodzkie podworko w kamiennicy zobaczysz bród, smród i ubustwo mimo iz fasada ,,pazłacana"
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 22:23

Ja Ciebie nie obrażam bo wiem, że ty jesteś w porządku :)

Alonzo napisał(a):oczywiscie widac tylko ta lepsza strone ale wejdz na jakiekolwiek łodzkie podworko w kamiennicy zobaczysz bród, smród i ubustwo


W większości kamienic tak jest :mrgreen:
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 22:27

ja wiem ze wszyscy na forum sa wporzadku :D ano wlasnie w wiekszosci kamiennic tak jest czyli wiekszosc mieszkancow miasta zyje ponizej przecietnej krajowej, oczywiscie sie to powoli zmienia, ale powiem ci ze na wsi jest duzo lepiej, co prawda w miescie widac bogate fury itd ale to tylko przez to ze sa tam wielkie firmy itd i ich szefowie jezdza ale wiekszosc mieszkancow no wiadomo, do tego bezdomni mieszkajacy na dworcach i smietniakch, na wsi tego nie ma, poporstu to sa jkies mity ze w miescie jest bogactwo a na wsi bieda itd. tak to chyba bylo w XIX gdy w miastach koncentrowala sie inteligancja a na wsi byla ciemnota :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Marcek » 9 kwi 2008, o 22:28

southryan napisał(a):Mi też się nie wydaje żeby Pan Premier zrobił cud nawet za 10 lat.

Na lepsze zarobki nie liczę, chodzi mi o zwykłą ludzką przyzwoitość - skoro ktoś jest premierem, najpierw powinien zadbać o własnych rodaków, potem o resztę. Tymczasem Tuskowi nie bardzo to wychodzi.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Koner » 9 kwi 2008, o 22:29

Jak rozpoczyna się jakaś kłótnia to mój wujek zawsze mówi tak; "ogólnie sytuacja na Bałkanach nie jest ciekawa" i sprytnie zmienia temat żeby nie doszło do jakiejś awantury.A więc może niech motomaniacy zostaną apolityczni i zmienią temat dyskusji :) :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 22:32

Jak bylem w Warszawie to widziałem gości w krawacikach w Mercedesach :P W mieście tez jest bieda ale to w starych kamienicach, którymi nikt się nie interesuje

Koner napisał(a):Jak rozpoczyna się jakaś kłótnia to mój wujek zawsze mówi tak; "ogólnie sytuacja na Bałkanach nie jest ciekawa" i sprytnie zmienia temat żeby nie doszło do jakiejś awantury.A więc może niech motomaniacy zostaną apolityczni i zmienią temat dyskusji :) :wink:


Moja babka to sponsor i słuchacz Ojca Rydzyka :D :D :D Zawsze jak się z tatą sprzecza to mówie "niech babcia głosuje na LPR, mają najlepszy program" :D:D:D

Dobra kończymy z tym tematem bo nie chcę powtórki z "rozrywki" :D
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Barthezz » 10 kwi 2008, o 10:55

Ile minęlo od wyborów? Poczekajmy jeszcze puźniej sie sprzeczajmy. :D
"Prawda jest ulotna, opinie bywają sprzeczne" ;] :P
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 422 gości