na kogo głosowaliscie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

na kogo głosowałes

PO
29
50%
Samoobrona
3
5%
PIS
17
29%
PSL
4
7%
LID
3
5%
LPR
2
3%
 
Liczba głosów : 58

Postprzez southryan » 9 kwi 2008, o 20:51

Dlatego trzeba jak najszybciej z tąd wyjechać : )

Mi też się nie wydaje żeby Pan Premier zrobił cud nawet za 10 lat. Małe porównanie: Technik informatyk w Polsce - 1200 zł , Technik informatyk w Anglii - 5800 zł (na tym samym stanowisku - operowanie bazami danych) I po co oddawac majątki Żydom ? 50 lat po zakończeniu wojny wielki gest. Teraz ci ludzie mają już po 80 lat ... trzeba było robić takie rzeczy 25 lat temu. Teraz to już nie ma sensu ...
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Pani Kontekstowa » 9 kwi 2008, o 20:51

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 9 kwi 2008, o 21:06

I po co oddawac majątki Żydom ? 50 lat po zakończeniu wojny wielki gest. Teraz ci ludzie mają już po 80 lat ... trzeba było robić takie rzeczy 25 lat temu. Teraz to już nie ma sensu ...

Mi się wydaje że takie zwracanie majątku żydom nawet wcześniej nie miało sensu a co dopiero teraz.Lepiej zatroszczyć się o własne sprawy a nie o żydów.Dla mnie to jest stanowcza przesada.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 21:14

Porównanie:

Cielę ( Irlandia) 3000 euro
Byk ( Irlandia ) 4000 euro

Cielę ( Polska ) 600 zł
Byk ( Polska ) 3000 zł

I co zatkało kakao :>

Pozwolę zanucić słowa piosenki ze strajku rolników pod Kancelarią Premiera:

"...gdzie ta Irlandia, ach gdzie ta Irlandia..."

SLD - najwięksi złodzieje jacy byli, CBA co chwilę wykrywało afery n.p. z Blidą co sobie w łeb palnęła, kasjer lewicy :> Były PZPR

PO - mieszczuchy, którzy by tylko dawali podwyżki, człowiek ze wsi a człowiek z miasta to jest zupełnie inna klasa :> Bartoszewski - żyd

LPR - bez komentarza :D

PiS - wdł. mnie najlepsza partia, która rządziła, zlikwidowali korupcję, nie myślą tylko o "mieszczuchach", spójżcie sobie na dawne sondaże, w Wiadomościach, 50 % ludzi mieszkających na wsi głosowało na PiS. Dzisiejsze renty, za SLD rolnicy dostawali 2000 zł bo SLD na koniec swoich rządów sie rozbujało i dla głosów wyborców, a teraz rolnik dostaje marne 900 zł, ponieważ nie starcza pieniędzy na to, ponieważ SLD było takie "hojne" i teraz nie ma z czego pieniędzy wziąć. Mój tata gdy przekaże mi gospodarstwo dostanie 900 zł renty a rolnicy, którzy ziemie przeznaczyli w 2004 r. mają 1500-2000 zł. Chwała im za to, że stworzyli CBA :)

Samoobrona - bez komentarza :D

PSL - roz****ło już jeden rząd, przyszedł czas na drugi :>

Koner napisał(a):Mi się wydaje że takie zwracanie majątku żydom nawet wcześniej nie miało sensu a co dopiero teraz.Lepiej zatroszczyć się o własne sprawy a nie o żydów.Dla mnie to jest stanowcza przesada.


Mój Ś.p dziadek opowiadał mi o tym, że żydzi mieszkali na wsiach i łazili po domach i sprzedawali: śledzie, igły, nitki itp.

- Chcesz kupić nitki
- Nie mam pieniędzy
- A to później mi oddasz

Gadka za tydzień

- Może chcesz kupić śledzia
- Nie
- A miałaś mi oddać za tą nitkę
- Tak, 1 zł
- Nie!!! Teraz jest procent, płać 2 zł

I to się nazywa cwaniactwo

Podobno Julia Pitera miała jakieś poważne haki na CBA. I co? Sprawa ucichła :/ Eh

Spójżcie sobie na cenę żywca. 2,60-3,00 zł to się nazywa zysk. Trzoda tanieje a w sklepach ceny nie spadają :> Cena idzie w górę - nagłe podwyżki. I co mają powiedzieć rolnicy którzy utrzymują się ze sprzedaży żywca.

Mam nadzieję, że nie muszę się więcej rozpisywać :>
Ostatnio edytowano 11 kwi 2008, o 21:27 przez parcelak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez southryan » 9 kwi 2008, o 21:39

PO - mieszczuchy, którzy by tylko dawali podwyżki, człowiek ze wsi a człowiek z miasta to jest zupełnie inna klasa

Teorytycznie tak - zależy jak na to patrzysz. Napewno miasto to jest przyszłość - tam więcej zarobisz, masz większe możliwości rozwoju a o edukacji już nie wspominając. Ale co by jedli "mieszczuchy" gdyby nie "wiesniacy" ? Jedni bez drugich nie mogą żyć.
Cielę ( Irlandia) 3000 euro
Byk ( Irlandia ) 4000 euro
Cielę ( Polska ) 600 zł
Byk ( Polska ) 3000 zł

Znasz kogoś kto by pojechał do Irlandii, żeby sobie robić hodowlę byków ? kogo to tam obchodzi ? W ogóle w Irlandii/Anglii teorytycznie nie ma już "wolnych" gospodarstw - wszystko przejęły ogromne koncerny.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 21:42

Zapomniałem dodać, że SLD wszystko sprywatyzowało :>
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Koner » 9 kwi 2008, o 21:49

Ja do końca nie wiem czy to uczciwie porównujecie bo co niektórzy z Was są dosyć młodzi i nie pamiętają dokładnie jak było kiedyś.Jedynie co to można się w jakiś sposób odnieść do rządów Pis-u.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 21:52

ale co wy porownujecie !!! ludzie kraj w ktorym demokracja i kapitalizm jest od ponad 200lat i kraj w ktorym prawdziwa demokracja i kapitalizm jest od 17lat, no ludzie to ze zarabiaja tyle w angli to przez lata pracowali na taka pozycje gospodarki, nie idzie zrobic cudu ze miesiac i nasza gospodarka staje sie najsilniejsza to proces powolny. Wy wogóle nie zważacie na to ze 17lat tamu wyszlismy z komuny a to ma duzy wplyw na gospodarke bo nasz kraj poporstu byl i jest zacofany, co do prywatyzacji musiala nastapic, w komunie wszystko bylo panstwowe i panstwo wszystko utrzymywalo, w kapitalizmie to nie mozliwe i musiala nastapic prywatazcja, wtedy zaklady zaczynaja sie rozwijac itd. tylko chodzi o to jak przeprowadzono ta prywatyzacje a nie o to ze w ogole przeprowadzono
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 21:52

Mi tata wszystko opowiadał :) Jak mieliśmy o PRL-u na historii to wszystko wiedziałem i dostałem 5 za aktywność :)
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez rolnik1234 » 9 kwi 2008, o 21:56

Alonzo napisał(a):ale co wy porownujecie !!! ludzie kraj w ktorym demokracja i kapitalizm jest od ponad 200lat i kraj w ktorym prawdziwa demokracja i kapitalizm jest od 17lat, no ludzie to ze zarabiaja tyle w angli to przez lata pracowali na taka pozycje gospodarki, nie idzie zrobic cudu ze miesiac i nasza gospodarka staje sie najsilniejsza to proces powolny. Wy wogóle nie zważacie na to ze 17lat tamu wyszlismy z komuny a to ma duzy wplyw na gospodarke bo nasz kraj poporstu byl i jest zacofany, co do prywatyzacji musiala nastapic, w komunie wszystko bylo panstwowe i panstwo wszystko utrzymywalo, w kapitalizmie to nie mozliwe i musiala nastapic prywatazcja, wtedy zaklady zaczynaja sie rozwijac itd. tylko chodzi o to jak przeprowadzono ta prywatyzacje a nie o to ze w ogole przeprowadzono

A ty jak zawsze trzymasz stronę PO, a tam ci wszyscy politycy są tyle samo warci gówno tylko się nachlać umieją i do samochodu ledwo wejść na zesłanie ich wszystkich
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez southryan » 9 kwi 2008, o 21:56

Taki mały OT:
Wy w Polsce zamierzacie zostać czy gdzieś wyjechać?
PO, a tam ci wszyscy politycy są tyle samo warci gówno tylko się nachlać umieją i do samochodu ledwo wejść na zesłanie ich wszystkich

Za to Panowie Kaczynscy robią dla Polski dobrze, tak?
Ostatnio edytowano 9 kwi 2008, o 21:59 przez southryan, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez parcelak » 9 kwi 2008, o 21:57

Ja zostaje :) Mam nadzieję, że ten rząd prędzej czy później ludzie obalą :)
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez southryan » 9 kwi 2008, o 22:00

parcelak napisał(a):Ja zostaje :) Mam nadzieję, że ten rząd prędzej czy później ludzie obalą :)

Ja raczej pojadę ... chyba że coś się zmieni za te 5-6 lat. Chciałbym normalnych zarobków, normalnych polityków i odsunięcia kościoła od władzy. W ogóle to co wyprawia wielki ojciec D i jego radio+TV to przekracza wszystkie granice ... A jak będzie Kaczyńscy reaktywacja to już chyba jedynym ratunkiem dla Polski bedzie zagarnięcie jej przez inne państwo ... heh no dobra bez przesady xD
Ostatnio edytowano 9 kwi 2008, o 22:02 przez southryan, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Alonzo » 9 kwi 2008, o 22:01

A ty jak zawsze trzymasz stronę PO, a tam ci wszyscy politycy są tyle samo warci gówno tylko się nachlać umieją i do samochodu ledwo wejść na zesłanie ich wszystkich



haha niech ci bedzie tylko czy padlo jakiekolwiek zdanie ze trzymam strone PO, nawet slowem o prtiach nie wspomnialem tylko o ogolnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju, o faktach mowilem nie o partiach, to jesli tak mowisz to ja powiem, wy Pisowcy wszedzie doszukujecie sie sPISku, mimo iz obecnie zobojentnialem na partie i prowadze polityke przesmiewcza z kazdego fajnie sie posmiac :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 9 kwi 2008, o 22:02

Kryniu napisał(a):A ty jak zawsze trzymasz stronę PO, a tam ci wszyscy politycy są tyle samo warci gówno tylko się nachlać umieją i do samochodu ledwo wejść na zesłanie ich wszystkich

Widzisz ten przecinek druga część zdania to wszystkich polityków się tyczy
southryan napisał(a):Za to Panowie Kaczynscy robią dla Polski dobrze, tak?

Oni to już dawno o Polsce zapomnieli teraz do jest banda debili, pan Jarosław robi zamieszanie wokoło afery ciasteczkowej bo potwór dzwonił. :evil:
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Koner » 9 kwi 2008, o 22:02

southryan napisał(a):Wy w Polsce zamierzacie zostać czy gdzieś wyjechać?

Ja na pewno zostanę.
A co do tematu to każda partia która chce zdobyć władzę wszystko obiecuje a potem już wiadomo jak się końcu i tego nie da się zmienić.Ale ja również uważam że rządy PO nie są takie złe a na pewno nie są gorze niż rządy PiS-u.A sama sprawa Kaczyńskich to już jest odrębna sprawa nad którą chyba szkoda dyskutować.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 517 gości