na kogo głosowaliscie

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

na kogo głosowałes

PO
29
50%
Samoobrona
3
5%
PIS
17
29%
PSL
4
7%
LID
3
5%
LPR
2
3%
 
Liczba głosów : 58

Postprzez Piotrek » 22 paź 2007, o 21:35

Swir napisał(a):- Wiekszosc zagranicznych gazet pisala negatywnie o braciach


No bo się staliśmy trudnym Państwem. Zaczęliśmy w końcu czegoś wymagać, żądać a nie jakaś K..wa wszystko rozdawać za marny grosz, żeby nie powiedzieć, że za darmo. Zaczęliśmy nie jak jakiś pies czekać na ochłapik resztek po obiedzie - tylko zaczęliśmy chcieć prawdziwego obiadu tak jak inni Europejczycy. Wyrabialiśmy sobie w końcu prestiż.

Nie interesowało Was nigdy czemu u nas rozmowy telefoniczne, internet jest taki drogi? Nie zadawaliście sobie pytań czemu w Polce za neo 6MB buli się taką słoną cenę i czemu tylko max można mieć 6MB gdzie w skandynawi dają 100 MB za cenę niższą niż u nas 1MB. Nie zastanawiało to nigdy nikogo?

No to sobie spójrzcie kto jest właścicielem Telekomunikacji Polskiej. Tak - zagraniczny "inwestor" zresztą jak w większości większych polskich firm. Nie mamy już nic Polskiego... Wszystko sprzedane (ładnie mówiąc - sprywatyzowane) obcemu nabywcy. I co gorsza pod wpływem korupcji, czyli oddane za marny grosz.. Tu się własnie z nas śmiali bo wszystko mogli od nas kupić bo wszystko wręcz oddawaliśmy. A za czasów PiS anie jedno najmniejsze (państwowe) przedsiębiorstwo nie zostało sprzedane. Teraz wrócili Ci sami ludzie a więc będzie znowu kreowanie polski jako podnóżka europy.

Ale spokojnie za 4 lata PiS powróci. A jak nie PiS to inna partia z identycznymi poglądami :-) Tylko, że wtedy będzie gorzej tej partii coś zrobić bo przez te 4 lata zostanie jeszcze więcej zniszczeń i będzie więcej do ratowania.

Oj oby ten parlament się posypał przed upływem kadencji. Ale wątpię w to bo Tusk nie będzie miał tyle honoru co Kaczyński aby rozwierać sejm.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Pani Kontekstowa » 22 paź 2007, o 21:35

Pani Kontekstowa
 

Postprzez BaroS » 22 paź 2007, o 21:43

Piotrek napisał(a):Oj oby ten parlament się posypał przed upływem kadencji. Ale wątpię w to bo Tusk nie będzie miał tyle honoru co Kaczyński aby rozwierać sejm.


Dlatego skoro ludzie mogą wybierać Sejm to ludzie powinni móc rozwiązać Sejm ...
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Piotrek » 22 paź 2007, o 21:46

Hermes napisał(a):Dlatego skoro ludzie mogą wybierać Sejm to ludzie powinni móc rozwiązać Sejm ..


Brawo Hermes - bardzo spostrzegawcza i mądre stwierdzenie :-)
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Alonzo » 22 paź 2007, o 21:50

Oj oby ten parlament się posypał przed upływem kadencji. Ale wątpię w to bo Tusk nie będzie miał tyle honoru co Kaczyński aby rozwierać sejm.



ale pesymizm sie wylewa :P a ja mam nadzieje ze sie nie rozleci i mam nadzieje ze w koncu uda sie sklecic porzadny rzad, moze zbyt optymistycznie ale gdybym inaczej myslal bym zwariowal :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 22 paź 2007, o 21:59

Piotrek napisał(a):Dlatego skoro ludzie mogą wybierać Sejm to ludzie powinni móc rozwiązać Sejm ...

tak jest jeśli w sejmie zaczyna się źle dziać to powinno być referendum i rodacy powinni zdecydować o rozwiązaniu sejmu
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Wojteeek » 22 paź 2007, o 22:01

Marcek napisał(a):Tu z kolei ja nie mam wiedzy (wiem jedynie o Światyni Opatrzności Bożej)

Chodzi mi o Fundusz Koscielny - W skrocie fundusz powolany bodajze w 1950~ - mial zrekompensowac Kosciolowi straty wojenny i utracone miejsca, placowki itp.
Mimo odzyskania juz jakis 130% ( tak odzyskali wiecej niz stracili... ) fundusz dalej istnieje i idzie na niego ok. 100 mln rocznie...
Polecam lekture : http://www.nie.com.pl/tekst_druk.php?id=17

Piotrek napisał(a):No bo się staliśmy trudnym Państwem. Zaczęliśmy w końcu czegoś wymagać, żądać [...] Wyrabialiśmy sobie w końcu prestiż.

I polska wyszla na "Pryszczatego malolata-buntownika". Boje sie ze takie zachowanie obroci sie przeciwko nam. Bo "jak Ty innym, tak oni Tobie..."
Ja tam wole zyc w zgodzie...

Piotrek napisał(a):Nie zadawaliście sobie pytań czemu w Polce za neo 6MB buli się taką słoną cenę i czemu tylko max można mieć 6MB gdzie w skandynawi dają 100 MB za cenę niższą niż u nas 1MB. Nie zastanawiało to nigdy nikogo?

Bo infrastukura, stare kable, stare centrale nie pozwalaja na to ? Przebudowuja sieci, zmieniaja okablowanie a ceny tak czy siak ida w dol... Spokojnie, wszystko opadnie do europejskich norm....
Moge jeszcze dedukowac ze tam jest wieksza konkurencja na rynku uslug telekomunikacyjnych...

Piotrek napisał(a):A za czasów PiS anie jedno najmniejsze (państwowe) przedsiębiorstwo nie zostało sprzedane.

Bo w sumie juz nie bylo czego prywatyzowac :P
A prywatyzacja moze i dobra - ale byla na szybko i "po łebkach/łepkach" zrobiona i wyszlo jak wyszlo...

Piotrek napisał(a):Ale spokojnie za 4 lata PiS powróci. A jak nie PiS to inna partia z identycznymi poglądami.

No to teraz mamy 4 lata spokoju ( oby ).

Piotrek napisał(a):Oj oby ten parlament się posypał przed upływem kadencji. Ale wątpię w to bo Tusk nie będzie miał tyle honoru co Kaczyński aby rozwierać sejm.

Wiecej optymizmu :)
Jesli PiS nie bedzie robil na zlosc ( blokowal wszystko dookola - czym pokaza ze sa niedojrzali do tej roboty ). To nie bedzie potrzeby rozwiazywania sejmu.
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Piotrek » 22 paź 2007, o 22:08

Dobra kto miał potrzebę spuszczenia się w tym temacie to się spuścił. Temat jest już totalnie wyczerpany tak, więc dalej już będzie tylko wałkowanie w kółko tego samego.

Chyba nie ma już sensu rozpoczynać kolejnej stronki. Zgodzicie się ze mną?

Szkoda naszych klawiatur :p A tu referaty odchodzą wspaniałe. Lepiej już tutka jakiegoś napisać bo to przyniesie jakiś efekt.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Alonzo » 22 paź 2007, o 22:10

I polska wyszla na "Pryszczatego malolata-buntownika". Boje sie ze takie zachowanie obroci sie przeciwko nam. Bo "jak Ty innym, tak oni Tobie..."
Ja tam wole zyc w zgodzie...


dokladnie plityka zagraniczna w wykonaniu pisu byla nieudolna, zeby stawiac sie calej uni trzeba miec co stawiac, polska nie ma takiej sily, bysmy musieli miec jakis sojusznikow w uni ale niestety pis stawial sie tylko sam, polska jest jeszcze za slaba, ma za slaba pozycje na tak ostra polityka zagraniczna, najpierw trzeba by wzmocnic pozycje polski w uni a dopiero potem sie stawiac
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Wojteeek » 22 paź 2007, o 22:10

Zgadzam sie, nie ma co walkowac juz :) Kazdy zna kazdego racje, kazdy zna kazdego stanowisko i watpie by ktos mial zamiar je zmianiac ( bynajmniej nie ja :) )

Chcialbym zauwazyc 1 rzecz - 1 moje forum w zyciu, 1 dyskuja w zyciu o Polityce ktora nie zakonczyla sie klotnia ani nic. Pogratulowac panowie :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Piotrek » 22 paź 2007, o 22:11

Oooo Swir w końcu jesteś!

Może pykniemy w MR3? :>
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Wojteeek » 22 paź 2007, o 22:12

Piotrek napisał(a):Oooo Swir w końcu jesteś!

Może pykniemy w MR3? :>


Hmm... Caly czas jestem na forum, pisze przeciez posty :>

Teraz nie, ojciec chce na komputer :( . Ide spac - Dobranoc :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Piotrek » 22 paź 2007, o 22:17

Trudno Swir, Jutro pogramy. Już wiem czemu nie miałeś wszystkich miast :-).

A'propos tematu:

Cały dzień na forum leżał ten trudny temat i żadnej kłótni nie było :D Zwykła kulturalna wymian poglądów. Za co Wam wszystkim bardzo dziękuję :yes:

Wspaniałą mamy tu atmosferkę :-)

Naprawdę jak w prawdziwej rodzinie - każdy ma prawo mieć swoje zdanie i je wyrażać.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez endek » 23 paź 2007, o 08:16

tak samo powidzcie mi ppo jaką chol... w sejmie jest aż ponad 450 posłów (przecież oni i tak mało co mają do powiedzenia)
tyle tylko sporo kasy biorą za to ze se posiedzi w sejmie i podniesie ręke :D
W którym kraju jest też aż tyle? :)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez rolnik1234 » 23 paź 2007, o 17:20

no właśnie jakby z 100 nie wystarczyło albo z 50 :? Albo tylko przywódcy danych partii reprezentujący poglądy tej partii itp :?
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Phantom » 23 paź 2007, o 18:38

Panowie!Oto haslo na najblizsze lata:
PRZEZYLISMY RUSKA,PRZEZYJEMY TUSKA :!:
:D
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 475 gości