Skrócone wakacje?

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez kajtkozo » 24 lut 2008, o 15:10

Kłócicie się o głupoty. Bo przecież polityka to głupota. Nie wiem czy jest sens się nią przejmować skoro w nią nie ingerujecie. Naprawdę dajcie temu spokój, dla jednego dobry jest PiS a dla drugiego PO. Zdania są podzielone i koniec kłótni. Wracając do tematu. Wątpię żeby to przeszło, zbyt wiele ludności jest temu przeciw. Ale jakby przeszło (odpukać) to chyba każdy z nas się podłamie.
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 lut 2008, o 15:10

Pani Kontekstowa
 

Postprzez kubaguzik » 24 lut 2008, o 15:17

odczep sie od pisu przeciesz ci nic nie zrobili

edit:

zreszta o gustach sie nie dyskutuje
Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  .pl/Motocykle/CPI/Oliver%2050/39447" onclick="window.open(this.href);return false;" class="postlink">http://www.  Zapraszamy do zaprezentowania pojazdu w forumowym serwisie - www.MotoAlbum.pl  .pl/Motocykle/CPI/Oliver%2050/39447
Avatar użytkownika
kubaguzik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 17:04
Lokalizacja: Głowno

Postprzez parcelak » 24 lut 2008, o 15:22

Przynajmniej w PiS-ie nie ma komunistów, lewusów i żydów (jak ten Bartoszewski) :yes: . Wieś głosuje na PiS ponieważ zwalcza on korupcję, likwiduje przestępczość itp. PO nawet nie wie jak jest na polskiej wsi, Tusk nawet w oborze nie był :D . PO obiecuje bogatym, a zabiera biednym :/ , PO obiecywała podwyżki ludziom bogatym, a o rolnikach nic nie wspominała :/ . Nieprawdaż? :>
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Alonzo » 24 lut 2008, o 16:04

jak ten Bartoszewski

eeekhmm stary najpierw sie dowiedz o czym i o kim mowisz zanim cos powiesz w ogole !!!!!!! Bartoszewski a raczej Pan Bartoszewski jest bardzo powaanym czlowiekiem, stary to co on przeszedl ty przez cale zycie nie przjedziesz, jest bardzo madrym i dosiwadczonym czlowiekiem, teraz obrasziles baaardzo duzo ludzi, zreszta co to jest zydzi sa zli ?? faszysta jestes ?? moze reaktywac oswiecim ?? swoja droga to Bartoszewski siedzial w obozie koncentracyjnym wiec troche szacunku
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 24 lut 2008, o 17:21

PO po prostu chcę zrobić z Polski kraj dal wykształciuchów gdzie ktoś bez wyzszego wykształcenia nie ma szans na przetrwanie i to jest właśnie to co mi się w nich nie podoba ponieważ każdy powinien mieć zapewniony standard życia na równym poziomie a założę się ze co drugi poseł PO ledwo skończył zawodówkę i teraz zgrywa mądrego. :(
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Alonzo » 24 lut 2008, o 17:26

bez wyzszego wykształcenia nie ma szans na przetrwanie

bo tak jest w kapitalizmie i w demokracji, jesli chcesz zeby ludzia z podstawowym wyksztalceniem zylo sie dobrze komuna zaprasza, a chcesz zyc dobrze w kapitalizmie nistety musisz sie uczyc, co ty bys chcial zeby za nic dawali kase, tak w komunie bylo, dajcie juz spokoj bo Parcelak obnrazil mnostwo ludzi, naprawde koles opanuj sie, wyzywasz ludzi od zydow komuchow, i jeszcze obrazasz naprawde duze autorytety
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 24 lut 2008, o 17:56

Alonzo napisał(a):zeby za nic dawali kase, tak w komunie bylo,

nie tylko w komunie a cały ten sejm to co 12 tys pensji za co za wymyślanie durnych pomysłów widzę że Alonzo trzymasz stronę swoich zrozum że to takie same szuje jak wszyscy w tym sejmie i prędzej czy później Tuska wywiozą na taczce z gnojem bo jak rolnicy zaczną protestować do czego jest bardzo blisko to juz koniec nie pamiętasz co było kilka lat temu z Buzkiem. PO nie interesuję polska wieś i to właśnie polska wieś przyczyni się do upadku Tuska :) Oby jak najszybciej
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Alonzo » 24 lut 2008, o 18:02

Alonzo trzymasz stronę swoich zrozum

zadnych swoich i nie trzymam nikogo strony, poprostu wiem jaki mamy ustroj i wiem ze bez pracy nie ma kolaczy takze jesli nie bedziesz sie uczyl daleko nie zajdziesz tak jest na calym swiecie bo taki mamy system zreszta narazie najlepszy lepszego jeszcze nie wymyslili, chcesz zeby ludzie w wyksztalceniem podstawowym mieli dobre place ?? komuna czeka :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez rolnik1234 » 24 lut 2008, o 18:09

Alonzo napisał(a):, chcesz zeby ludzie w wyksztalceniem podstawowym mieli dobre place ?? komuna czeka :D

co ty tak z tą komuną była i minęła chodzi szczególnie o to że rolnicy w rządach PO nie są brani pod uwagę ale ciekaw jestem co bez rolników byście jedli chyba te chińskie kurczaki powodzenia :)
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Barthezz » 24 lut 2008, o 20:01

Chłopaki uspokujcie sie!! Musicie sie o to klucic? Fakt ja też sie kłuciłem, ale wiadomo niema poco!! Niemozecie wyluzować?? Zawsze jak jest cos o polityce to musimy sie kłucic? ;/ Ej a moze załuzmy swoją partie? :mrgreen: Trzeba spróbować jak to jest, czy to tak łatwo.
Prosze jeszcze raz, nie kłućcie się prosze!! To źle świadczy o naaszym forum!! Inni za PO drudzy za PiS. Mamy inne poglady i tego nie zmieńmi puki my sami nie zorozumiemy! :yes:
Pozdr. 8)
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Marcek » 24 lut 2008, o 20:04

parcelak napisał(a):jak ten Bartoszewski

Może lepiej bez nazwisk. Szczerze mówiąc też za nim nie przepadam, ale doświadczenia w polityce nie można mu odmówić.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez parcelak » 24 lut 2008, o 20:08

Kryniu napisał(a):ie tylko w komunie a cały ten sejm to co 12 tys pensji za co za wymyślanie durnych pomysłów widzę że Alonzo trzymasz stronę swoich zrozum że to takie same szuje jak wszyscy w tym sejmie i prędzej czy później Tuska wywiozą na taczce z gnojem bo jak rolnicy zaczną protestować do czego jest bardzo blisko to juz koniec nie pamiętasz co było kilka lat temu z Buzkiem. PO nie interesuję polska wieś i to właśnie polska wieś przyczyni się do upadku Tuska :) Oby jak najszybciej


Tusk polską wieś ma w d***e :( . Według sondaży 50% polskiej wsi głosowało na PiS :yes:. Najlepiej żeby rolnicy zrobili blokady dróg to Tusk dopierow wtedy się nimi zainteresował :evil: Dobra kończmy tę dyskusję bo to do niczego nie prowadzi
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Barthezz » 24 lut 2008, o 20:13

Moim zdaniem admini powinni usunąc te posty, które obrazają kogos i nie są w temacie! :]
Wykonuje naprawy/remonty silników Romet, Komar, Simson, WSK. Info na GG lub PW. Dojazd do klienta.
Avatar użytkownika
Barthezz
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 20:57
Lokalizacja: Polska->Lublin-> Świdnik->TRAWNIKI
Pojazdy: Vw Lupo 1.0 Cagiva W8 Simson S51 i jakieś tam graty...

Postprzez Rafał » 24 lut 2008, o 20:42

jak były wybory(te w których PiS wygrał) to moja siostra była w liceum i wiekszość osób jeszcze nie mogła głosowac i mieli taki mini wybory w szkole i oczywiście PO wygrało, miało 90% głosów , samoobrona miała wiecej głosów od PiS'u wiec to chyba pokazuje za kim jest młodzi ludzie

jestem za żeby to kończyć
Avatar użytkownika
Rafał
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 575
Dołączył(a): 14 sty 2008, o 20:17
Lokalizacja: Trawniki

Postprzez Alonzo » 24 lut 2008, o 20:49

co ty tak z tą komuną była i minęła chodzi szczególnie o to że rolnicy w rządach PO nie są brani pod uwagę ale ciekaw jestem co bez rolników byście jedli chyba te chińskie kurczaki powodzenia :)



ale rolnik tez musi byc wyksztalcony dzisiaj zeby utrzymal sie na rynku za darmo nikt nie da, a co z ta komuna tak, bo twoje hasla ze polska tylko dla wyksztalconych jest (nie przepraszam ty ludzi wyksztalconych nazwa;les wyksztaciuchami) a niewyksztalceni nie maja pracy a powinni miec to jak w komunie, w kapitalizmie trzeba sie uczyc zeby dojsc do czegos

Tusk polską wieś ma w d***e


a skad ty wiesz co ma tusk w dupie :P co prawda nie mowi sie o polskiej wsi nawet nie wiem kto jest misistrem a sadzac po ilosci ustaw jakie wplynely do sejmu pewnie zadn nie dotyczyla wsi wiec stan pewnie jak za pisu :D
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tymek99 i 360 gości