Lakier - pytanko

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Lakier - pytanko

Postprzez buszmen222 » 8 mar 2008, o 23:54

Siemka wie ktos moze gdzie dostac lakier taki jak maluja kawasaki (scigi te nowe) zielono-czarne?? (rozchodzi mi sie o ten zielony) albo chociaz bardzo zblizony odcien do tego oryginalnego? jak cos znajdziecie albo wiecie na ten temat to napiszcie bo ja szukalem takiego lakieru ale nic nie znalazlem :?
Avatar użytkownika
buszmen222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Panki

Lakier - pytanko

Postprzez Pani Kontekstowa » 8 mar 2008, o 23:54

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Hinol » 9 mar 2008, o 00:05

Poszukaj w okolicy jakiejś mieszalni lakierów, np. Sikkens. Tam mają specjalne katalogi poszczególnych marek samochodów i czasem tez motocykli. A nawet jak nie będzie to ilość barw jest praktycznie nieograniczona, więc spokojnie dobierzesz taki jak potrzebujesz. Wychodzi to trochę drożej od "gotowego" lakieru. Ceny zaczynają się od ok 6-7 zł za 100ml.
Avatar użytkownika
Hinol
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 572
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 14:09
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Postprzez buszmen222 » 9 mar 2008, o 00:19

Tylko niestety moze byc taki problem ze w realu farba moze troszeczke inaczej wygladac :/ a ja bym chcial idealny jak z kawasaki
Obrazek
GO GO V6 RANGERS ! :twisted:
Avatar użytkownika
buszmen222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Panki

Postprzez Mariusz » 9 mar 2008, o 02:17

skoro ty nei będziesz widział różnicy, to po co przepłacać? wybierz gotowy bliski temu z Kawy i maluj :P poza tym co malujesz? ten wasz czoperzasty wynalazek? :D czy zablokowaną R1?
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez buszmen222 » 9 mar 2008, o 12:17

Przyszlego simka sr :D a dokladniej to mysle za wczasu nad kolorem bo cos mi sie zdaje ze bialego kupie a bialy nie za bardzo mi sie podoba :)
Obrazek
GO GO V6 RANGERS ! :twisted:
Avatar użytkownika
buszmen222
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 18:09
Lokalizacja: Panki


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 310 gości