Sciezka dzwiekowa z "Kickboxera"

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Sciezka dzwiekowa z "Kickboxera"

Postprzez KLINAR » 24 kwi 2007, o 19:03

Witam ;) zauwazylem ze macie pojecie o muzyce z lat 80 :P wiec moze mi pomozecie ;) chodzi mi o dwie piosenki z filmu kickboxer z van dammem ;) konkretnie o tytuly albo jakis link do miejsca skad moglbym to pobrac ;) pierwsza piosenka jest na samym poczatku filmu gdzie kurt (van damme) z bratem jada taka lodka, kajakiem (nie wiem co to ) juz w samym bankoku ;) mam nadzieje ze kojazycie o ktora piosenke mi chodzi ;) druga ( na tej zalezy mi najbardziej) zaczyna sie w momencie gdy biora jego brata na sale w szpitalu i w tym momencie van damme zaczyna chodzic po bangkoku, po jakis swiatyniach i w koncu trafia na szkole sztuk walki i rozmawia z trenerem ze chce pokonac tego typka co mu brata skopal (tong po czy jakos tak :P) no i go wysmiewaja i dalej idzie szukac i wlasnie utworek dalej leci ;) jesli znacie tytul/wykonawce to dajcie tu ;) z góry dzieki ;)
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Sciezka dzwiekowa z "Kickboxera"

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 kwi 2007, o 19:03

Pani Kontekstowa
 

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 82 gości