Dokument o demonach

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Dokument o demonach

Postprzez rolnik1234 » 7 kwi 2008, o 18:42

Dzisiaj na religii oglądaliśmy dokument który był wyemitowany na TVP2 o dziewczynie którą opętało 6 demonów. Chciałem się spytać czy ktoś to widział i jaki nosiło to tytuł. Dokument na faktach żadne zmyślanie jak ktoś jest zainteresowany mogę opowiedzieć o nim trochę.
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Dokument o demonach

Postprzez Pani Kontekstowa » 7 kwi 2008, o 18:42

Pani Kontekstowa
 

Postprzez southryan » 7 kwi 2008, o 19:28

Ja nie znam tego filmu ale mam pewien pomysł. Nagram się cyfrówką, na początku filmu będę normalny a potem zacznę się zachowywac jak wariat, będę krzyczyeć : Ave SATANA !!! Buee !!! puszczę na max muzykę o podobnej tematyce a to wszystko będzie widzieć moja siostra - kamerzystka - i to też będzie na faktach autentycznych. A w nocy pójdziemy do kościoła, zacznę na wszystko pluć, aż przyjdzie ksiądz i po wymówieniu egorcyzmu "wszystko wróci do normy i niczego nie będę pamiętał". Może być ? Jak by fajnie wyszło to możesz puścić pani od religii i całej klasie na religii xD heh Aha i żeby zrobić taki chwyt marketingowy może by mnie opętało od razu 12 demonów + szatan ... Wtedy miejsce w TVP 2 to już chyba mam zapewnione : ) O i jeszcze może jakiś demon wszedł by mi w xr6 i nie mógł bym np. zahamować i ciągle bym przyspieszał i nagle BUM i bym w drzewo walnął.

BTW. Ta dziewczynka z Twojego filmu nazywała się Anneliese Michel ?
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez rolnik1234 » 7 kwi 2008, o 19:53

southryan napisał(a):Ta dziewczynka z Twojego filmu nazywała się Anneliese Michel ?

Tak dokładnie o niej był ten film. I to nie było takie opętanie jak ty mówisz ona mówiła takim głosem którego teraz komputerowo trudno jest tak samo zmodulować a co dopiero te 30 pare lat temu. Psychiatrzy też uważali że to nie jest zwyczajna choroba psychiczna nie da się jej opisać. Nagrania rozmów z przebiegu tego egzorcyzmu są zaskakujące. Ją opętało 6 demonów między innymi Judasza, Hitlera, Nerona, Kaina, jakiegoś tam niemieckiego księdza i samego Lucyfera. W czasie tego ostatecznego egzorcyzmu jak księża zaczeli śpiewać magneficat to zaczęły krzyczeć Idzie tu Ona tu idzie chodziło oczywiście o Matkę Boską. Później każdemu kazali opuścić jej ciało ale najpierw musieli powiedzieć za co trafili do piekła najpierw był ten ksiądz i trafił on do piekła bo nie spełniał dobrze powierzonej mu funkcji na koniec miał powiedzieć Zdrowaś Maryjo Łaskiś Pełna. Nie mógł tego wypowiedzieć ponieważ szatan nienawidzi Matki Boskiej. Koleiny był Kain trafił do piekła ponieważ zabił brata. Jak miał powiedzieć Zdrowaś Maryjo jak pozostałe wydawał straszne odgłosy później powiedział do egzorcysty " ty brudna świnio ale żeś wymyślił" na koniec jednak wymówił te słowa i odszedł. Na końcu był Lucyfer który trafił do piekła ponieważ jako stworzony przez Boga nie chciał mu służyć ale rządzić. No i wypędzili te duchy ale niestety wróciły. Wątpię żeby komuś chciało się bawić w to co ty mówisz southryan tym bardziej 40 lat temu. Ten egzorcysta jeszcze żyje i mówi że jak w tym uczestniczył to włosy stawały mu dęba zresztą żyje jeszcze matka tej dziewczyny naoczny świadek tego wszystkiego. Byś widział zdjęcia tej dziewczyny krótko przed śmiercią była tak wycięczona wszędzie siniaki obicia. Na pewno sama sobie to zrobiła dla sławy :> Kto nie chcę wierzyć niech nie wierzy nie musi ale ten film dla mnie jest jakimś tam kolejnym dowodem :yes:
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Aleksander » 7 kwi 2008, o 20:26

Ja i moja klasa tez to oglądaliśmy z księdzem na religii poprostu straszne...
Żyj i pozwól żyć komarom

PANIE JA JESTEM FACHURKA , OD BIDETA DO BIZETA
Avatar użytkownika
Aleksander
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2127
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 14:33
Lokalizacja: zaściankowo
Pojazdy: komar2352 ogar205 komar 232 syrena 105L

Postprzez southryan » 7 kwi 2008, o 20:40

Mi tak naprawdę żal tylko tej dziewczynki. Może była opętana, może nie ale tak najbardziej to ją skrzywdzili ksiądz i jej rodzice. Ona w ogóle zmarła - jak orzekł niezawistny sąd w Niemczech - z powodu zaniedbań złego odżywiania i odwodnienia, a jej rodzice i ksiądz zostali za to ukarani. Poza tym przerwano jej leczenie psychiatryczne.
Avatar użytkownika
southryan
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 211
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 16:33
Lokalizacja: Balamb Garden

Postprzez Black Rider » 7 kwi 2008, o 21:13

roznie tak bywa ale zalezy czy demony ją opętują specjalnie czy ktoś tak chce to jest róznica a tak wogule demon to zbuntowany anioł a gdyby go tak nawrócic ;)
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez rolnik1234 » 7 kwi 2008, o 21:18

Black Rider napisał(a):demon to zbuntowany anioł a gdyby go tak nawrócic ;)

Nie koniecznie z tych demonów to zbuntowanym aniołem był tylko Lucyfer ani Hitler ani Kain ani Neron ani Judasz ani Fleischmann nie byli nigdy aniołami
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Black Rider » 7 kwi 2008, o 21:22

ale oni chcieli zapanować nad czymś ale nie tylko był lucyfer był jeszcze belial lewiatan no i mrsmrs satan ;P
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez kajtkozo » 7 kwi 2008, o 21:24

Trudno jest nawrócić demona. Poza tym zauważcie, że ona wzięła na siebie te demony dobrowolnie. Byli to: Kain, Judasz, Ksiądz Fleischmann, Lucyfer, Hitler, Neron. Sami najgorsi chyba :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kajtkozo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 20:51
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez rolnik1234 » 7 kwi 2008, o 21:27

kajtkozo napisał(a):że ona wzięła na siebie te demony dobrowolnie.

wziąść ich nie wzięła dobrowolnie bo same przyszły tylko nie opuściły już jej bo miała to być dla niej pokuta na którą się zgodziła :)
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Black Rider » 7 kwi 2008, o 21:30

wiesz jak człek silny walczy nawet w necie są spisane jakies księgi co jak przeczytasz lepiej sie otoczyc solą :D ;) ale poczytaj sobie np biblie szatana niezle mąci ;P
Obrazek
Naprawiam sprzęty RTV itp
Avatar użytkownika
Black Rider
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2728
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 13:14
Lokalizacja: łask

Postprzez rolnik1234 » 7 kwi 2008, o 21:41

Black Rider napisał(a):ale poczytaj sobie np biblie szatana niezle mąci ;P

Ma na celu wmówienie człowiekowi że Bóg jest nie dobry bo zabrania przyjemności cielesnych itp odpowiednio napisane jak przeczytasz to może namącić nie wiem sam nie czytałem wiem tyle co ksiądz o niej mówił :D
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Postprzez Alonzo » 7 kwi 2008, o 21:50

South Ryan kwestie wiary juz byly omawiane, ty nie wierzysz dobra ale nie musisz nas przekonywac, ja wierze w demony bo moja wiara o nich mowi, i opetanie jest mozliwe przynajmniej dla mnie, ale wystarczy nie wywolywac duchow i zadnych innych badziewi nie czytac nie interesowac sie tym i raczej nic sie nie stanie szczegolnie gdy sie silnie wierzy
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Konik » 7 kwi 2008, o 21:53

Najlepiej jest nie interesowaniem się takimi sprawami , tylko mącimy sobie w gowie np. czytając tą księgę szatana czy coś. Lepiej jest nie myśleć o tym (moim zdaniem, wiadomo :D )
Obrazek
Avatar użytkownika
Konik
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 5415
Dołączył(a): 9 kwi 2007, o 08:34
Pojazdy: Jawa 50, WSK 125 M06-Z, Octavia RS, Honda Civic VI 5D MB2 97'

Postprzez Sitar » 7 kwi 2008, o 21:57

Ten film to coś jak "Egzorcyzmy Emili Rose". Też oparte na faktach.
Avatar użytkownika
Sitar
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 17:07
Lokalizacja: Dobrodzień

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 353 gości