konto allegro

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Damian93 » 17 kwi 2008, o 18:10

Sorki, pomyliłem się :oops:
Avatar użytkownika
Damian93
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 21:30
Lokalizacja: Strzelin

Postprzez Pani Kontekstowa » 17 kwi 2008, o 18:10

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Alonzo » 17 kwi 2008, o 18:37

to jest tez tak ze w swietle prawa osoby niepelnoletnie nie moga zawierac umow kupna/sprzedazy, a kupowanie na allegro to prawnie zawarcie takiej umowy, pewnie dlatego tez wprowadzili taki punkt, ale nie powinni banowac konta naprawde to troche chamskie, jesli tak to 1/4 kont powinna byc usunieta bo duzo uzytkownikow jest niepelnoletnich :P ja nadal uwazam ze jesli byla rejestracja przed wprowadzeniem tego punktu to konto jest jak najbardziej legalne, to tak jakby teraz Piotrek uznal ze uzytkownikami tego forum powinni byc tylko pelnoletni i zaczal kasowac konta niepelnoletnich ktorzy sie rejestrowali przed taka decyzja, tak samo teraz robi allegro
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Wojteeek » 17 kwi 2008, o 19:41

MarQS napisał(a):A jeśli mi zablokuja teraz konto ( jak jeszcze niemam 18) to czy będe mógł zarejestrować je jeszcze raz na te same dane co mam teraz( jak juz będę mial 18 lat )??


Chyba nie.
Regulamin Allegro.pl napisał(a):14.2.Osoba, której konto zostało zawieszone, nie może ponownie zarejestrować się bez uprzedniej zgody Allegro.


Co do sprawy ronia odniesienie ma chyba to :

Regulamin Allegro.pl napisał(a):ARTYKUŁ 22. ZMIANY REGULAMINU
22.1.Allegro zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego Regulaminu i uruchomienia nowej wersji usług Allegro.
22.2.Każdy Użytkownik w momencie logowania się w Allegro zostanie powiadomiony o takiej zmianie, w przypadku odmowy akceptacji nowych warunków przez Użytkownika umowa pomiędzy nim a Allegro wygasa, z zastrzeżeniem, że rozpoczęte przed zmianą Regulaminu aukcje będą prowadzone do ich zakończenia na dotychczasowych zasadach.


Więc musiał zostać powiadomiony o tym, i nie ma takiej opcji, że nie wiedział.
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 378 gości