Anty techno

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Anty techno

Postprzez rolnik1234 » 2 maja 2007, o 20:27

Fajny teledysk jakby ktoś nie wiedział to nabijają się z techna bo kiedyś mi taki *** mówi że ale fajny kawałek myślałem że padne. http://youtube.com/watch?v=PcF2-uQn5XU
rolnik1234
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 16:37

Anty techno

Postprzez Pani Kontekstowa » 2 maja 2007, o 20:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Adamo » 2 maja 2007, o 20:45

Dobre ...a najśmieszniejsze są komenty tych baranów co myśleli że Tede na serio jest fascynatem tekna. :D Ludzie są czasem naiwni.No ale taka prawda , techno to dla mnie jest rytmiczne napieprzanie basu i jakieś dziwne dźwięki z kompa, do tego kilka bezsensownych słów i już się "ludziom" podoba.Z jednego kawałka można dodatkowo zrobić kilkanaście mixów w różnych wersji i nagrać tak całą płytę.Mnie techno ani ziębi ani grzeje , mogłoby dla mnie nie być tej muzyki, ja wolę sobie posłuchać przede wszystkim , SKA brytyjskiej sceny alternatywnej, indie rock, dobrego punk-rocka , dobre reggae też jest dobre, bardzo lubie stary polski hihop, nagły atak spawacza za ich nieskrępowane poczucie humoru, nie pogardzę też poezją śpiewaną.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Jakub Knight » 2 maja 2007, o 20:59

hahaha dobre to,dla mnie techniawa jest żałosna :D
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę
Avatar użytkownika
Jakub Knight
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1319
Dołączył(a): 8 kwi 2007, o 15:44
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Komarcio » 2 maja 2007, o 21:19

ja nie mam ulubionej muzyki. Jak jest fajne nagranie to niewazne jaki gatunek. A tak poza tym to techno jest calkiem, calkiem
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Adamo » 2 maja 2007, o 21:34

Komarcio napisał(a):ja nie mam ulubionej muzyki. Jak jest fajne nagranie to niewazne jaki gatunek. A tak poza tym to techno jest calkiem, calkiem


Każdemu wedle potrzeb, jeśli nie bedziesz mnie katować na siłę teknem tak jak mój sąsiad-dres to sobie słuchaj jak ci pasi.Dla mnie jednak tekno to w ogóle nie muzyka.Bardzo lubię filmiki z czech z wygłupami na moplikach, tam w tle leci przeważnie albo jakiś punkrock, albo świetny oldschoolowy hiphop, aż przyjemnie się ogląda te filmiki. Tekno jest ew. dobre na jakąś imprezę taneczną, jednak nie do codziennego słuchania.Lubię czasem posłuchać muzyki elektronicznej, ale bardziej nurtów industrial trip-hop czy electro, np. Chemical Brothers, Daft Punk, czy też starego ale dobrego Tiga & Zyntherius.Jednak takiego typowego tekna , oraz muzyki dance po prostu nienawidzę.
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Piotrek » 2 maja 2007, o 22:27

Ja powiem szczerze iż lubię techno - nawet bardzo lubię i praktycznie to w raz z czarną muzą tylko tego słucham.

Troszkę mnie martwi, że prawie wszyscy techno błędnie kojarzą z dresiarzami. Nie wiem skąd to skojarzenie ale dobra. Dresiarz czyli osoba siejąca postrach na osiedlach tak? Jak tak to chyba aktualnie największe zagrożenie stanowią szwendające się w grupkach i narypane ziołem menele, którzy częściej właśnie już noszą baggy (skate'owskie spodnie) i raczej oni to słuchają hip-hopu (dla mnie muza bez sensu bo tylko te chłopaczki wiecznie wypominają jak to w naszym kraju jest źle. A może zamiast narzekania wzieli by sprawy w swoje łapki? Ja wychodzę z założenia że albo siedzisz cicho i nie narzekasz przy czym godzisz się na panujący system albo po prostu podejmujesz działanie aby zmienić ten system. Samo narzekanie nie ma najmniejszego sensu). Jednym słowem blokersi. Szkoda, że policja ich sie boi :/ Kolejna sprawa to taka iż techno nie ma na szczęście żadnej swojej "subkultury" :yes: A wiec przypisywanie jej dresiarzom jest mylne.

Martwi mnie również iż większość tą muzykę kojarzy z lupaniną czy waleniem młotem w ścianę. Na tej podstawie można tylko wywnioskować iż znacie techno tylko z dyskoteki. Niestety z.... dyskoteki bo to co tam puszczają to ja bym również nie nazwał technem. To co oni robią z tą muzyką przez mixowanie, wzmacniane bassów to powstaje z tego jeden wielki syf. I kojarząc techno z taką właśnie muzyką to się nikomu nie dziwię iż ma się o niej takie a nie inne złe zdanie. Na dyskotece to z każdego hitu nastoletni "DJ" (nie wiem jak u Was ale u mnie w mieście to mało który "DJ" ma przeszło 20 lat :/) potrafi zrobić łupaninę i ścierwo.

Aby poznać czym naprawdę jest ta muza proponuję zapoznać się z paroma utworami które są CZYSTYM technem:

http://www.youtube.com/watch?v=PSYxT9GM0fQ

http://www.youtube.com/watch?v=5djUH8hMmy0

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... super+star

Po odsłuchaniu z poświeceniem całej uwagi tym CAŁYM trzem utworkom jestem pewien iż zmienicie zdanie o tej muzie.. bo w końcu usłyszycie prawdziwe techno. To się po prostu nie może nie podobać :-) A jeśli dalej się nie podoba to słuchaliście tej muzy na odpierdziel i bez wczucia się ;-p ;) Załóżcie sobie mp3/discmama/walkmana z tą muzą na uszy w czasie jady jakimś pojazdem mechanicznym a zobaczycie jaki fajny efekt będzie - Mateusz wie już o co chodzi. On to już poczuł oglądając sam teledysk. :-) (ten drugi)

A co do innej muzy to powiem szczerze iż nigdy nie próbowałem nawet słuchać czegoś innego a po tym co czasem zdarzy mi się powierzchownie usłyszeć w radiu albo będac u kogoś to się nie wypowiem bo po prostu nie zabieram głosu w sprawach o których nie mam pojęcia. To chyba oczywiste. Również szanuję to kto jakiej muzy słucha bo to w końcu kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.

Głównym i jedynym celem muzyki jest dawanie rozrywki i tego się trzymajmy.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez batagur » 2 maja 2007, o 22:51

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 5&q=avaria tego i tak nic nie przebije... :lol:
batagur
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 543
Dołączył(a): 16 kwi 2007, o 16:59
Lokalizacja: z Bielska - Białej
Pochwały: 1

Postprzez ronio » 2 maja 2007, o 23:11

Ja tam jestem blokersem z kumplami ale problemu z policją raczej nie mamy :D
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez Adi.G. » 2 maja 2007, o 23:11

Techniaweczkę lubie ale najlepiej czuję się w klimacie polskiego hip hopu. Ten cały murzyński rap- aż się żygać chce. Dj witek ma spoko kawałki :D

http://djwitek.prv.pl/
Avatar użytkownika
Adi.G.
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5172
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 15:22
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Pochwały: 1
Pojazdy: GSF650N TS150 MR232 50M2

Postprzez Adamo » 2 maja 2007, o 23:56

Luźne spodnie są spoko, sam czasem noszę,a hiphop (mówie o hiphopie a nie hiphop-polo) podobnie jak punk-rock niesie pewne przesłanie, a jakie przesłanie niesie tekno ?? Żadne bo to muzyka chyba wyłącznie do zabawy.Mówcie co chcecie, jednak wielu polskich raperów , pomimo skundlenia się co niektórych, miało w życiu prze_ebane, oni wiedzą coś o biedzie i nierównych szansach, może to kogoś nie przekona, ale ja uważam że jest wiele osób które pomimo szczerych chęci jest tak nisko w "hierarchii społecznej" że już od małego jest się skazanym na pewne przejścia.Mam wielu kumpli hip-hopowców, i to są spoko ludzie, a że sobie ziółko zajarają...to co w tym takiego złego ?? alkohol jest bardziej szkodliwy albo jakieś piguły, ale to drugie to akurat często domena technomułów.Prawdziwy Hiphop płynie z serca, i powiem wam jeszcze jedno, hihopowcy mimo że ci z bardziej blokerskich klimatów są często niezłymi zadymiarzami, ale jeszcze nie zdarzyło mi się dostać od nich w ryj za to że "jestem punkowcem" , wręcz przeciwnie, szło się zawsze z nimi dogadać.Mimo że wielu z nich jest po prostu "chuliganami zajaranymi ziołem" jak to ktoś sformułował to i tak są to spoko ziomki, czego nie można powiedzieć o fanach "tekna" przed którymi nieraz trzeba było spierdzielać lub im wpieprzyć (zależy czy mieli przewagę liczebną), bo np. uznawali za dobra zabawę *** jakiemuś "brudasowi"zaraz po wyjściu ze swojej "tekno imprezy" , bywałem na wielu koncertach hiphopowych, też czasami (bardzo żadko) były tam jakieś "dymy" ale nie z takich powodów i najczęściej kończyły się pokojowo.

Co do trawy , to jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś po niej był agresywny, prędzej po alko się takim jest, chyba że ktoś jara jakąś skuniznę skundloną chemią w stylu płynu przeciw owadom i innego gówna.

Ps.Co do hiphopu, to sam bawiłem się w produkcję podkładów dla dwóch mniej znanych twórców z mojego miasta, i ci ludzie robili to wszystko z serca, a nie jakieś umcyk umcyk, z kompa , bez krzty duszy.

Ps2.Gorące Pozdrówki dla:

CKW (szkoda że was już nie ma) , ESF-y, Drużyny AA, Excalibur-a, oraz Frontu miasta i fundacji rymów - Arku byłeś *** kumplem spoczywaj w pokoju.Oraz dla wszystkich którzy poprzez muzykę (nie tylko hiphopową) obnarzają ludzką głupotę , pokazują jak beznadziejnym tworem jest nasz kraj, dla wszystkich tych którzy nie boją się w rymach zamknąć prawdy.Jestem zawsze z wami ziomble !! :)
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Gość » 3 maja 2007, o 00:59

Ja już wolę hip-hopolo :-P niż ten cały przereklamowany hiphop. Nie wiem czemu ale mi sie wydaje iż to jest czysto szczeniacka muza. Taka buntownicza niczym mlodziejaszek w czasie dojrzewania :lol:

Tekno? Jest mi obojetne choc nie raz juz uratowalo nie jedna impreze przed zmuleniem bo ktos madry zapuscil wlasnie hiphop a wielu juz bylo po paru kolejkach i zapanowalo jedno wielkie znurzenie. Na szczescie ktos zapuscil techno :D BTW te kawalki co dal piortek to naprawde fajnawe :D Moze rzeczywiscie cas wybrac jakis konkretny rodzaj muzyki a nie tak jak teraz słucham wszytskiego po trochu? :roll: pirtrek rzuc jeszce porama czystymi :roll: technami bo zaczyna mi się podobac

Mowisz ze po trawie czlowiek nie jest agresywny? Kurde no to ja juz nie wiem co te ziomale jaraja ale lepiej kolo nich nie przechodzic gdy sa na fazie.

naprawde nie widzisz nic w tym zlego ze ktos popala sobie zielone?

naprawde ziolo mnijesz szkodzi niz procenty? cos mi sie nie wydaje :roll:

Mniej wiecej tak jak piszesz adamo muzyka jest po to aby się przy niej bawic a kazdy bawi sie na sowj sposb tak wiec i muze kazdy lubi jaka lubi. ja to szanuje. niczego do nikogo nie namawiam i nie komentuje

BTW. Co to w ogóle za temat? :lol: Lepiej go juz nie kontynuowac a jak juz to tylko chwalac sę jakije muzy sie slucha bez komentowania innej bo szkoda aby sie poklocić.
Gość
 

Postprzez Marcek » 3 maja 2007, o 10:11

Piotrek napisał(a):Troszkę mnie martwi, że prawie wszyscy techno błędnie kojarzą z dresiarzami. Nie wiem skąd to skojarzenie ale dobra.

Skąd to skojarzenie? Pewnie stąd, że "łysi w dresikach" w lansujący się w swoich "stjuningowanych" BMW czy Golfinach odpalają coś "technopodobnego" na cały regulator. Pół biedy jeśli taki kretyn przejedzie, ale jeśli stoi pod oknem i trzeba przez dłuższy czas tego słuchać, to naprawdę ma się dość. Mam tego pecha, że często pod oknami sali w której mamy zajęcia parkują takie osobniki. Straż Miejska chyba się ich boi i nie reaguje.

Jednak do prawdziwego techno nic nie mam - wręcz przeciwnie, gdy jadę w dluższą trasę pozwala mi nie zasnąć ;) Ale i tak wolę "klasyki" z lat 70-80 :)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Gość » 3 maja 2007, o 10:14

techno to gówno. wiecej na jego temat szkoda pisac... :twisted: :evil:
Gość
 

Postprzez KLINAR » 3 maja 2007, o 10:39

I jakie przeslanieniesie hip hop? ze w polsce dzieje sie coraz gorzej? tego nikt ni emusi mowic, szcze to jakby nie bylo to prawie kazdy kawalek hip hopu nierozni sie niczym od drugiego procz muzyki :D Piotrek co do teledyskow Darude jest wypasne :D sam slucham techaniawek, house, electro house ale najbardziej lubie stare dobre italo disco :twisted: moze mnie za to wysmiejecie bo wkoncu mam 16 lat ale co tam :P Adamo ty nie lubich techaniwek bo jakis wiesniak ktory mieszka obok ciebie lomota technem na cala rure zeby bylo go slychac po calym osiedlu? to ze on tak robi to nie znaczy ze kazdy ;] moj sasiad np wieczorami wystawia na balkon pies basowy i lomota metalem to pozniej nocy tak ze go slychac w obrebie 3 km i co tez mam uwazac ze metal jest dla debnili bo jakis pacan glosno tego slucha? ty lubisz rocka a ja nie nawidze i co jestem gorszy? o gustach sie nie rozmawia takze ten temat moze sie ciagnac przez wiele wiele stron a po co ?
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Adamo » 3 maja 2007, o 12:00

Anonymous napisał(a):
Mowisz ze po trawie czlowiek nie jest agresywny? Kurde no to ja juz nie wiem co te ziomale jaraja ale lepiej kolo nich nie przechodzic gdy sa na fazie.

naprawde nie widzisz nic w tym zlego ze ktos popala sobie zielone?

naprawde ziolo mnijesz szkodzi niz procenty? cos mi sie nie wydaje :roll:



Dziwnym trafem były robione badania przez wiele NIEZALEŻNYCH instytutów, i wyszło na to że zielsko jest mniej szkodliwe niż alkohol, jeśli palisz dobry czysty stuff bez żadnej przykrej chemii , i użyjesz odpowiedniej techniki palenia, to jest mniej szkodliwe niż papierosy !! Taka prawda. Po samym zielonym nikt nie jest agresywny, chyba że się wypije coś do tego lub przywali "coś mocniejszego" .Ja nienawidzę ciężkich prochów, ale do zielska nic nie mam, i do tych co lubią zapalić też nic nie mam, choć sam może nie jestem "wytrawnym palaczem" :)

Apropo hiphopu , to muzyka hiphopowa porusza wciąż tematy społeczne (bieda nierówne szanse, gówno które nazywa się polityką) po to aby ludzie nie zapomnieli o tym, a biedny naród jest już tak uciśnięty walką o byt , że nie ma nawet siły i czasu pomyśleć że jest ch_jowo, bo nie powiecie mi że nie jest.Dlatego ja uważam że takie przesłanie w muzyce jest potrzebne.A co do brania losu w swoje ręce, to nie każdy ma "warunki" żeby to zrobić, wiem coś o tym, a powiedzenie że każdy ma równe szanse, jest w dzisiejszych czasach chamskim żartem i totalna obłudą, a kto tak nie myśli, sam jest szulerem wpieprzającym się w dupska bez wazeliny , po to aby piąć się do góry po drabince społecznej kariery :)

Nie mam więcej nic do powiedzenia na ten temat , a tekna nie lubiałem i pewnie nie polubię. :P

Bez odbioru
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 184 gości