Szkolne Uwagi (Ostrożnie!Śmieszne!)

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez MarQS » 3 cze 2008, o 22:32

Marek P GŁUPIO KOMENTUJE TREŚĆ DYKTANDA DODAJĄC DO ZDANIA (leciało zdnei tak KASIA I MONIKA BYŁY W POKOJU) a ja dodałem i waliły gruchę ;p

a kolega ma
UCZEŃ POTRZEBUJE POMOCY PSYCHOLOGA xD
REGENERUJĘ GWINTY POD ŚWIECE M14x1,25 oraz M6 SZCZEGÓŁY
viewtopic.php?f=41&t=27367
Avatar użytkownika
MarQS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1228
Dołączył(a): 14 wrz 2007, o 23:29
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Pani Kontekstowa » 3 cze 2008, o 22:32

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Wojteeek » 3 cze 2008, o 22:55

Hmm...
U mnie, moje lub kolegów :

"Uczeń zjadł dyktando na lekcji" - Moja - Spytałem co mamy zrobić z dyktandami - babka powiedziala ze co chcemy, nawet mozemy zjesc - no to zjadlem ^^

"Uczen proboje przekupic nauczyciela alkoholem" - Moja - Wystawianie ocen było, i na rosyjskim ( nie wliczal sie do sredniej wiec kazdy to olewa ). Znalezlismy butelke po ćwiartce wódki - no to wody nalaliśmy :)
No i wola mnie babka, mowi ze mi tam 3 wychodzi - a ja flacha na stol - i " A teraz ?" :D ( Oczywiscie po chwili powiedzialem ze to woda, i tak dla jaj to zrobilem :D ) Ale mine miala genialna XD

"Uczeń chowa bułkę do zeszytu" - Kumpel, na ławce miały być tylko zeszyty i długopisy, a to była 1sza lekcja - on bez śniadania i głodny jak cholera :D - Babka mówi schowaj to bułkę - a on Ok i cyk do zeszytu :)

"Uczeń przeprowadził nieudany zamach na nauczyciela" - kumpel plecakiem rzucał w 2giego kumpla i się babka zawinęła po celownik, ale nie trafił jej, choć mało brakowało

"Uczeń i Uczeń groża koledze spaleniem i ukrzyżowaniem" - Ja & Kumpel W sumie to nie ukrzyżowanie było, tylko koleś się pomylił to ja - "na pal z nim", a kumpel "na stos, spalić go"

W sumie to najlepsze, były pewnie jakieś jeszcze, ale nie umiem sobie na szybko przypomnieć :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez kleszczyk » 3 cze 2008, o 23:37

Są niekiedy odpały:

Kumpel rzucił w innego kumpla i dostała babka od po i chciała go za to do sądu podać i powiedziała, że na policje zadzwoni. Mówiła, że to był na nią zamach.

Ja w gimnazjum wchodzę do klasy, babka się pyta kto jest dyżurnym, patrzy w dziennik a tu ja (nawet nie wiedziałem) i mówi, że dostaję uwagę za niedopełnienie obowiązków dyżurnego to ja czemu i się kłócę z nią Na koniec kłótni powiedziałem, że jej w ogóle nie wytrę. Na przerwie mnie woła podchodzę a ta mi mówi, żebym teraz tablicę wytarł a ja czy mi uwagę wymaże, powiedziała, że nie to ja taki tekst: To ja mam to w dupie i nie będę wycierał tej zasranej tablicy a babka stanęła wryta (wydawałem się grzeczny - cicha woda...)

Albo uwaga kumpla w gimnazjum: Bije kolegę po dzwonku.

Ksiądz w gimnazjum był najlepszy w wpisywaniu uwag. Nie ma co, wygrał z każdym innym nauczycielem.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Beton » 4 cze 2008, o 06:51

bi-jay napisał(a):****


gołąb napisał(a):****


gołąb napisał(a):****


Panowie. Trochę kultury. Jeśli większość użytkowników może dostosować się do zasad admina, to i Wy chyba też możecie. :)
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez pawel15 » 4 cze 2008, o 07:51

"Uczen proboje przekupic nauczyciela alkoholem" - Moja - Wystawianie ocen było, i na rosyjskim ( nie wliczal sie do sredniej wiec kazdy to olewa ). Znalezlismy butelke po ćwiartce wódki - no to wody nalaliśmy :)
No i wola mnie babka, mowi ze mi tam 3 wychodzi - a ja flacha na stol - i " A teraz ?" :D ( Oczywiscie po chwili powiedzialem ze to woda, i tak dla jaj to zrobilem :D ) Ale mine miala genialna XD

A pamiętam tą sytuacje Swir :). W tamtym roku to było i miał być niezły tym ale rozeszło się po kościach ;).
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Nextea » 4 cze 2008, o 10:06

Nie wiem czy to pisałem ale chyba nie. Dostałem kiedyś taką uwagę. Było jakieś 15min po dzwonku z czego 5min się spóźniła nauczycielka. Ja wkurzony siedzę i nic nie pisze z tego co ona dyktuje tylko temat miałem. To ona bierze zeszyt i mi pisze

Uczeń nie pisze nic. Przez całą lekcję zdołał napisać tylko temat


Ja czytam.... Przez całą lekcję... patrze na zegarek a tu 10 min dopiero w klasie siedzimy.... No to ja z tekstem, że "Mam w dupie takie kłamliwe uwagi i nie pokaże jej mamie bo nie chce jej okłamywać" i wyrwałem margines(bo pisała to na marginesie) i zjadłem. To dostałem

Uczeń wyzywa nauczyciela od kłamczuchów i je zeszyt


;p
Wracam po długiej nieobecności!


97,6% osób na świecie nie kroi chleba latarką. Jeżeli należysz do tych 2,4% wklej to do podpisu!
Avatar użytkownika
Nextea
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 226
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 19:09
Lokalizacja: Białystok
Pojazdy: Yamaha Aerox, Simson S51 ENDURO, Komar, Pony, Hyosung z silnikiem Yamahy, Pocket Bike, Jawa Mustang

Postprzez Marcek » 4 cze 2008, o 11:26

Przyznam, że po lekturze tego tematu zawiodłem się na niektórych z Was. Myślałem, że jesteście poważnymi osobami, a tymczasem głupio popisujecie się przed kolegami. Naprawdę zastanówcie się zanim coś zrobicie. To, że jakaś grupka śmieje się z Waszych poczynań wcale nie oznacza, że rzeczywiście są on śmieszne. Najczęściej to po prostu żałosne wybryki.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez adrian » 4 cze 2008, o 11:57

No wiesz trzeba protestowac jak nauczycielowi dzwoni telefon odbiera i rozmawia to jest ok ale jak np. mi kiedyś przyszedł sms (nie miałem wyciszonego) to uwaga taka "Używa telefonu komurkowego w szasie lekcji" wzieła mi telefon i wpisała -10p.
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Postprzez Marcek » 4 cze 2008, o 12:06

No wiesz trzeba protestowac jak nauczycielowi dzwoni telefon odbiera i rozmawia to jest ok

Mnie nie o to chodzi - takie coś jest naganne.
Jednak traktowanie nauczyciela jak śmiecia chyba nie jest w porządku?
A teksty typu:
To ja mam to w dupie i nie będę wycierał tej zasranej tablicy

chyba o niczym innym nie świadczą.
Przecież to samo można było wyrazić w cywilizowany sposób.
Kilka lat temu za taki tekst delikwent wyleciałby z wielkim hukiem ze szkoły.

Jeśli siedzisz przez 5 dni w tygodniu po 5-6 godzin dziennie na niewygodnym krześle i słuchasz jakiegoś nudzenia, to nic dziwnego, że cię prędzej czy później ,,szlag trafi" i odreagujesz.


Kiedyś wielu z Was pójdzie na studia. Tam też siedzisz na niewygodnym krześle, często przez kilka godzin z jedną krótką przerwą (albo i bez). Nie zawszte treść zajęć jest interesująca.
Wtedy też trzeba wyzywać profesora, rzucać w niego kulkami czy wyrzucać długopisy przez okno?
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Kamil22 » 4 cze 2008, o 12:31

Marcek,w młodym wieku trzeba się wyszaleć chodzi mi tu o przedział wiekowy 14-17lat rzadziej 18 później im starszy tym bardziej rozumiesz nauczyciela siebie itd i przestaje ci odbijać na lekcji więc nie mów że na studiach będzie się zachowywać jak 15latek bo wątpię żeby tak było choć są różne przypadki...
Avatar użytkownika
Kamil22
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1029
Dołączył(a): 18 wrz 2007, o 07:17

Postprzez marcing17 » 4 cze 2008, o 12:37

Oj Marcek daj spokój, taki głupi wiek jest i nikt na to nie poradzi ;) Normalne są popisy przed kolegami itp. Wiem, że dla Ciebie, dorosłego człowieka mogą te uwagi być żałosne. Ale dla czytających i piszących to ludzi w wieku nie wiem około 14 - 17 lat jest to śmieszne :) Sam niemal spadam z krzesła :] Nie wiem może kiedyś to minie każdemu...

[ Dodano: 04 Cze 2008, 12:38 ]

Chyba zacząłem pisać w czasie, jak Kam@$ wysyłał posta :)
///M42B18 136KM
Avatar użytkownika
marcing17
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3722
Dołączył(a): 19 kwi 2007, o 20:31
Pochwały: 1
Pojazdy: Romet Pony 50M-2, Komar 2350, BMW E30 316i Coupe

Postprzez Wojteeek » 4 cze 2008, o 14:08

Marcek - Kiedyś z tego wyrośniemy, a młodość musi się wyszaleć :)
Będzie co opowiadać wnukom itp. xD

Zreszta osobiście robiąc "jaja" staram się nikomu nie szkodzić zbytnio, byle by było śmiesznie.

Zresztą inaczej ocenia się mając "naście" lat i będąc bezpośrednim świadkiem takowego "wydarzenia"...

A co do wyższych uczelni - do 18 roku życia ( gimnazjum itp. ) TRZEBA chodzić. Później na studia itp. chodzą Ci co chcą, i dlatego tam jest spokojnie...

pawel15 :
No naszczęście się rozeszło po kościach :)
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Pitucha » 4 cze 2008, o 14:17

Ta uwaga akurat nie jest moja, ale mojego kumpla brata :D

Michał ciągnie druta pod ławką


A wszystko było tak... Ten Michał siedział sobie na lekcji religii, i ze spodu ławki wystawał drut, to on się nim bawił, a jak ksiądz to zobaczył, no ot wyszła z tego fajna uwaga :D
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Postprzez michall » 4 cze 2008, o 14:34

może jestem jeszcze dzieciakiem mam 15 lat i te uwagi bardzo mnie śmieszą poprostu jak niektóre czytam to parskam śmiechem. ja też lubie poszaleć na lekcji jak nie lubie jakiegoś nauczyciela
Pojazdy: YAMAHA YZ 125 2002r.
sprzęt do przedłużania rąk ^^^ 45KM
||||
Avatar użytkownika
michall
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 676
Dołączył(a): 6 kwi 2007, o 19:38
Lokalizacja: Raków ( teren scyzoryków) :D

Postprzez Marcek » 4 cze 2008, o 15:05

Swir napisał(a):Marcek - Kiedyś z tego wyrośniemy, a młodość musi się wyszaleć

Dobra, poddaję się :D Chyba jednak w ciągu tych 8 lat czasy się zmieniły.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 399 gości

cron