Szkolne Uwagi (Ostrożnie!Śmieszne!)

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Beton » 4 cze 2008, o 15:27

Marcek ja sie z tobą zgodzę. Wiadomo teraz młodzież jest coraz bardziej szalona :D:D Ale wszystko ma swoje granice. A jeśli chodzi o studia w tym momencie to mało kto z takich delikwentów idzie, bo wg. nich starcza im zawodówka. Ja planuję iść na studia jakieś. I tam nie ma tak że robisz co chcesz i nic. Tam albo słuchasz wykładowcę albo wypad z sali. A potem na sesji wszystko wychodzi.
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Pani Kontekstowa » 4 cze 2008, o 15:27

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Koner » 4 cze 2008, o 15:34

Ja też jestem jeszcze młody i niektóre z tych uwag może są śmieszne ale ich treść świadczy też o nas i o samych nauczycielach.Ja swoimi uwagi się nie pochwalę bo odkąd pamiętam jakoś nigdy nie dostałem.Jak nauczyciel coś sie sprzeciwia to staram się normalnie usprawiedliwić i pokazać spokojnie że ja mam rację.A uwag moich kolegów też nie będę wypisywał bo może ktoś sobie nie życzy tego.
A wyszaleć się można zawsze ale nie trzeba od razu okazywać tego na lekcji i potem nieć jakieś nieprzyjemności :wink:
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez mati.grucha » 4 cze 2008, o 16:12

MarQS ty mnie tu nie obrazaj ;p . A tak ogloem to ja mialem uczen Mateusz powiedzial cytuje " Darek mowił ze chce pania przeorać" prosze o niewzloczny kontakt z rodzicami . A gościowa spisala sobie numer ale sie nie dodzwnila bo wylaczylem telefon :p
Avatar użytkownika
mati.grucha
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 348
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:10
Lokalizacja: Osiecznica (Lubuskie)
Pojazdy: WSK 125

Postprzez Vojteck0202 » 4 cze 2008, o 16:27

No to może ja :D

moje najlepsza uwaga to:

Uczeń Wojtek G. mówi na pana że od w-f że śmiesznie ćwiczy i wygląda jak paralityk.

a uwaga mojego kolegi:

uczeń Darek D. przeklina gdy dowiedział sie o złym stopniu z chemii

bo jak dostał jedynkę to na głos wykrzykną: JA ***!!!!
Avatar użytkownika
Vojteck0202
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 15:55
Lokalizacja: Radoniów

Postprzez Łukasz K. » 4 cze 2008, o 16:48

No mi wpisała uwagę taką:
"Łukasz śpi z koleżanką na lekcji" :D
Wszystko było dlatego, że była nudna lekcja i ja i koleżanka z sąsiedniej ławki też przysnęła :D I od tak taka uwaga :D
Obrazek
...TS350 638.1 - Marzenie czekające na spełnienie... <3
Avatar użytkownika
Łukasz K.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1625
Dołączył(a): 3 lis 2007, o 12:57
Lokalizacja: CGD
Pojazdy: Romet Router WS50 '12, Volvo S60 2.4i '02

Postprzez Phantom » 4 cze 2008, o 16:54

Marcek ma rację.
Przyznaję, że kilka uwag mnie rozśmieszyło, ale niektóre zachowania są po prostu chamskie. Mimo że jestem starszy od większości z Was, to rozumiem potrzebę "wyszumienia" i "robienia jaj". Ale wszystko ma swoje granice.
Gdybym to ja był nauczycielem, to moja kariera w tym zawodzie była by bardzo krótka.
Po pierwszej chamskiej odzywce uczeń by ode mnie tak dostał w gębę, że pamiętał by to do końca życia...
Zastanówcie się chwilę - gdyby do Waszej Mamy ktoś powiedział, "że by ją przeorał". Co byście zrobili? Śmiali się? Ale jaja co?
A ta nauczycielka ma swoją godność, rodzinę, a na dodatek ciężką pracę za marne pieniądze. I to jest podziekowanie dla niej - przeorał,***,zasrana tablica...
Kiedy ja chodziłem do szkoły, to za 2-3 takie zachowania uczeń wylądowałby w Ochotniczym Hufcu Pracy, gdzie poznałby smak prawdziwego życia i dowiedział się, że wcale nie taki z niego kozak i nie jest najbardziej cwany na świecie.

Porządne z was chłopaki, ale czasem zagrania macie jak ostatnie menele z patologicznych rodzin.
Zastanówcie się w przyszłości zanim palniecie coś głupiego...
Jestem patriotą! Łapy precz od mojej Ojczyzny!!!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Phantom
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2431
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 10:31
Lokalizacja: Gałąźnia
Pochwały: 19

Postprzez Komarcio » 4 cze 2008, o 17:08

Na studiach jak wykład jest nudny, to sie śpi i to jest normalne.
Prawda jest taka, że nauczyciel to jeden z gorszych zawodów. Moi rodzice oboje są nauczycielami z zawodu, ale tata ma inną pracę i całe szczęście. Kiedy oni wybierali studia, to był to jeden z lepszych zawodów, później nastąpiły zmiany, komuna upadła i teraz mama zdziera sobie głos, szarpie nerwy w czasie wywiadówek (bo rodzice nie wierzą, że ich ósmy cud świata to głąb totalny i uczyć się nie chce; łatwiej powiedzieć, że szkoła do niczego) za śmieszne pieniądze.
Mówię wam, nigdy nie zostawajcie nauczycielami!
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kleszczyk » 4 cze 2008, o 17:08

To może coś na swoje usprawiedliwienie.

Jak wchodzisz do klasy i nawet nie zdążyłeś usiąść i dostajesz uwagę za niewytartą tablicę, to czy byś się nie zdenerwował??? A do tego godzinę wcześniej dostałem banie z klasówki i humor się przeniósł. Moja odzywka nie była na miejscu, ale ten mój tekst to jest i tak lajtowy w porównaniu do uczniów z domu dziecka, którzy nauczyciela od jakich tylko wyzywają.

Ja nie wiem czy Wy byliście tacy święci czy co. Nie wierzę, że nigdy Was nauczyciel nie wkurzył porządnie. Mnie to wkurzyło i jak wspominałem wcześniej miałem zły humor i wybuchłem tak jak wybuchają wulkany lub opony, gdy przekroczy się ich dozwoloną prędkość.

Przyznaję się do błędu.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez Komarcio » 4 cze 2008, o 17:13

Ja wybucham śmiechem, kiedy nauczyciel się złości. Po prostu smieszy mnie to, że można się tak wkurzac o jakąś pierdołę.
A i zawsze kiedy dostaję uwagę mówię takim szczerze zadowolonym głosem ,,DZIĘKUJĘ!".
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez kleszczyk » 4 cze 2008, o 17:15

No ja też tak mówię, ale jak się złe rzeczy potęgują to w końcu musi nastapić rozłam.
Avatar użytkownika
kleszczyk
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 717
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 22:14
Lokalizacja: Chorzenice / Częstochowa

Postprzez parcelak » 4 cze 2008, o 17:22

Ale się uśmiałem jak to czytałem :D
Ostatnio edytowano 4 cze 2008, o 19:16 przez parcelak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez Żuber » 4 cze 2008, o 18:04

Konrad: Uczeń wydaje odgłosy podobne do barana
Feliś: Uczeń wydeje odgłosy podobne do żaby
Ja: Uczeń je na lekcji cukierki, częstuje nimi nauczyciela i prosi o niewpisywanie uwagi :]
Żuber
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 96
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 20:44

Postprzez Koner » 4 cze 2008, o 18:29

P.S Wrzuciłem na fotosika tą emotkę bo emocji inaczej nie umiem wyrazić :D

Admin nie po to ją usunął żeby teraz ktoś sobie ją wrzucał,nie sądzisz że to nie w porządku.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Komarcio » 4 cze 2008, o 18:47

Dlaczego nie w porządku? Admin to nie dyktator, jak ktoś chce niech sobie uzywa. Chodzi o to, żeby jej nie nadużywać, a nie zakazać całkowicie.
30KM wydaje się w zupełności wystarczające. Ale 60KM pozostawia już pewien niedosyt ;)
Avatar użytkownika
Komarcio
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Pitucha » 4 cze 2008, o 18:51

Koner a dlaczego ma być nie w porządku?
Prawo jazdy kat. A - 11.09.2012, kat. B - 27.04.2012 :]
Pitucha
*supporting
*supporting
 
Posty: 2522
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 12:23
Lokalizacja: Okolice Lublina
Pochwały: 2
Pojazdy: Peugeot 406 2.0 HDI 90KM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 304 gości