Co łączy oldschoolowe skutery z muzyką SKA

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Co łączy oldschoolowe skutery z muzyką SKA

Postprzez Adamo » 7 maja 2007, o 17:37

Pamiętecie jak wspominałem kiedyś że skutery mają coś wspólnego z pewnymi grupami ludzi oraz pewnym rodzajem muzyki ?? Oto macie to napisane w tzw. "pigułce"

http://ska.jamajka.plukwa.net/art15/art15.html


Ps.Powinni pozwolić jeździć na skuterach bez kasku, bo wolałbym jeździć w moim ulubionym kapeluszu
:)

A tu macie przykład jaką *** muzyką jest SKA czy ROCKSTEADY , te dzisiejsze umcyki, tekna, dance-srance się chowają .To jest przykłąd prawdziwej muzyki wymagającej umiejętności gry an wielu instrumentach , a nie użycia komputera i syntezatorów.

http://www.wrzuta.pl/audio/5srkLsiJhC/tadzio
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Co łączy oldschoolowe skutery z muzyką SKA

Postprzez Pani Kontekstowa » 7 maja 2007, o 17:37

Pani Kontekstowa
 

Postprzez ronio » 7 maja 2007, o 19:19

Adamo widze ze mamy takie same fryzury sluchamy tez tej samej muzy :D
co do vespy to niedawno wlasnie sie dowiedzialem :P ostatnio u mnie w mieście grał zespół Skauci, grali też podwórkowi chuligani, to chyba mój najlepszy zespół 8)
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez Alonzo » 7 maja 2007, o 20:12

jazda bez kasku ?? chyba nie mowisz powaznie, pierwsza lepsza wywrotka i juz do szpitala sie jedzie nie mowiac o wypadku po ktorym raczej do kostnicy mozna sobie pojechac tylko
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez BaroS » 7 maja 2007, o 23:15

Alonzo dlatego jeździ się tak, żeby się nie przewracać :P
BaroS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:24

Postprzez Alonzo » 7 maja 2007, o 23:36

tak to samo moga powiedziec wszystkie ofiary wypadkow ktore tak samo mowily ze sie nie wywala a potem sa dawcami nerek, troche wyobrazni ludzie, nieraz nawet nie mamy na to wplywu jakis idiota wyjedzie nam z bocznej uliczki prosto na nas a my juz lecimy w bok i jedz teraz bez kasku
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez KLINAR » 8 maja 2007, o 07:12

ty bedziesz jechal spokojnie i przepisowo a ktos bedzie mial to w du*ie i wjedzie w ciebie... i co ? ostatnio tir mnie do rowu zepchnal :/ gdybym nie mial kasku i przykladowo spadlbym z motoru i walnal bym glowa w kamien? i co wtedy?
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Adiusek » 8 maja 2007, o 11:00

Hermes napisał(a):Alonzo dlatego jeździ się tak, żeby się nie przewracać :P


Z takim założeniem, to najlepiej w ogóle nie wyjeżdżać z garażu....Nigdy nie masz pewności czy Cię nikt nie stuknie z boku.
Przeciez nie jesteśmy sami na drodze :wink:

Alonzo! Dawcami nerek ?
Nic bardziej mylnego!
Sami lekarze sie wypowiadali, że z motocyklisty kiepski dawca, bo najczęściej "nie ma już co po nim zbierać" - okrutna prawda :?
Adiusek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:46

Postprzez Adamo » 8 maja 2007, o 12:18

Protestuje !! Kiedyś jeździło się bez kasków !! Szkoda że muszę nosić obciachowy kask zamiast śmigać w w ulubionym "Pork Pie" (dla niekumatych rodzaj kapelusza w podobnych śmigali blues brothers) Trudno się mówi.Zresztą mam zamiar po oswojeniu się z jazdą na małym jednośladzie (b.dawno nie jeździłem) , zakupić sobie poważniejszy skuterek taki 150-250ccm.

Ps.Mówię wam jaki to *** klimat wyjść w miasto w garniaczu, do tego stylowy kapelusz , no i oldschoolowe ciemne okulary w grubej oprawie.Jest się wtedy bardzo eleganckim a do tego nietuzinkowym.


Ps2.Kto słyszał taki zespolik jak "Rude Boys Social" ??
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Wojteeek » 8 maja 2007, o 12:47

Adamo napisał(a):Protestuje !! Kiedyś jeździło się bez kasków


Jedna rzecz - porownaj sobie ruch kiedys i ruch teraz...
Wojteeek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2059
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:23

Postprzez Marcek » 8 maja 2007, o 13:18

Gdyby nie kask, pewnie od kilku lat byłbym na cmentarzu. Po wypadku (nie z mojej winy) przeleciałem nad maską samochodu, zaczepiłem nogą o słupek i przy lądowaniu przywaliłem głową w asfalt. Na kasu była "pajęczynka", jednak nie pękł. Dzięki temu skończyło się na (podobno - bo nie pamiętam :P) chwilowej utracie świadomości i ogólnych potłuczeniach.
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez Alonzo » 8 maja 2007, o 14:26

Adius tak potocznie powiedzialem :P dobra skonczce temat kasow bo robic offtop
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Adamo » 8 maja 2007, o 20:54

Co do kasków to będe musiał kupić dwa kaski, jeden dla mnie ,a drugi dla mojej dziweczyny.Mam juz jeden kask, ale on powędruje na aukcje, gdyż bardziej się nadaje do jazdy jakimś crossowym motorkiem, jak dla mnie zbyt pancerny.Ma z tyłu zalane żywicą pręty specjalną konstrukcję , zapinane wzmocnienie szczęki , i specjalne wzmocnienie karku.Rozmiar M - czyli średni jak ktoś byłby chętny na kupno to z miłą chęcią.Ja kupię sobie jakieś lżejsze kaski albo bezszczękowce , albo kultowe orzeszki :) Jednak dalej twierdzę że na skuterze powinna być dopuszczalna jazda w kapeluszu :D typu "Pork Pie"
hej ho ! Pająk Leon ciągle sro !!
Adamo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 kwi 2007, o 21:45
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez KLINAR » 8 maja 2007, o 22:16

co do ozeszkow to mam jeden kask "orzeszek" z napisami MO i takim orzelkiem :D pozatym mam jeszcze jeden orzeszek do wieski i jeden pod kolor komara 2351 ;) :P
22.07.1973r. Uruchomienie taśmy produkcyjnej w Bielsku-Białej. W tym roku FSM wykonuje 1500 sztuk Fiatów 126 p, w 1974 r. - 10 tysięcy aut.
KLINAR
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2027
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:48
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postprzez Koner » 8 maja 2007, o 22:19

Ja również mam dwa orzeszki po pradziadku tylko przydało by się je jakoś odnowić.
Komar 2351,MZ 150 TS i VW Golf II

Orange County Choppers.

Piszę poprawnie po polsku.
Avatar użytkownika
Koner
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8304
Dołączył(a): 24 mar 2007, o 23:15
Lokalizacja: Legionowo


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości