Motoweteranbazar

Czyli dział, w którym dziedzina tematu nie ma znaczenia.

Postprzez Alonzo » 10 maja 2007, o 18:35

dobra bede patrzyl na ceny rowniez skuterow, akurat bede patrzyl na wszystkie ceny wiec bede mial mniej wiecej pojecie :P wezem aparat zeby zdac relacje :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Pani Kontekstowa » 10 maja 2007, o 18:35

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Lizard » 11 maja 2007, o 18:52

Zdaje się, że prosiliście o fotorelację...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na koniec coś specjalnego:
Obrazek


To co widać na zdjęciach to bardzo, bardzo niewielka część rzeczy jaka była na tegorocznym MWB.
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alonzo » 11 maja 2007, o 19:32

tez bylem :) ale Lizard dal fotki to ja moze komentarzem slownym to wespre:)
na MWB bylo rzeczywiscie dosc duzo starych motocykli chociaz wiekszosc to byly motocykle z lat 90-00r. ceny maszyn byly dosc duze niestety, z reguly w okolicach 700-2000zl. pytalem sie o ceny wiekszosci motocykli :) junakow bylo kilka, wlasnie widoczny na zdjeciach B20, jeden to byla sama wypiaskowana rama z kolami, jeden ladnie zrobiony ale babka wolala sobie 6000zl :o rometow bylo dosc malo, z reguly w kiepskim stanie chicaiz trafilo sie kilka calkiem ladnych :) najwiecej z polskich to bylo wfm, naprawde bylo ich duzo ale rowniez co mnie zdziwilo bylo dosc duzo shl'ek, z simsonow to ja dojrzalem tylko sr-2, jeden nawet probowali odpalic ale cos im nie szlo bo jakis chlopak pedalowal i pedalowal :P wsk bylo bardzo malo, naprawde az sie zdzwilem. bylo jeszcze kilka mz ale glownie to byly trophy i ceny po 2000zl. jeszcze z motocykli bylo naprawde duzo bmw, wszystkie boksery :P jedna bmw bylo z drugiej wojny, robione widac na oryginal, mialo nawet gniazda rkm'ow :P z aut to byla tylko jedna syrenka na lewecie 105, w srednim stanie ale na chodzie podobno :) warszaw bylo kilka, jedna kombi i ktos nia przyjechal nie na sprzedaz :) takto bylo pelno japoncow, skuterow, enduro, i amerykancow. z aut to tez bylo kilka amerykancow, kilka cadilacow ale z lat 70, jedna ruska wolga wzorowana na cadillaku :) czesci bylo pelno, bardzo duzo silnikow do komara i czesci, dojarzalem duzo silnikow s38 na pedala z gaznikiem gm12a, pelno cylindrow i o dziwo duzo bylo silnikow rowerowych gnom i czesci do nich. jeszcze byla wystawa amerykanskich aut z lat 20 i 30 ale myslalem ze bedzie wieksza :P takto nie zaluje, fajnie bylo naogladalem sie sprzetow zoorientowalem sie w cenach i raczej sie nie oplaca tam kupowac motorow :P Pawel sie pytal kto przyjechal wsk, powiem ze dojrzalem tylko jedna wsk ktora przyjechali ale byla to 3kolowa wersja tranportowa, chyba samoroba :)
Ostatnio edytowano 11 maja 2007, o 19:55 przez Alonzo, łącznie edytowano 2 razy
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Marcek » 11 maja 2007, o 19:36

Dobrze, że na takie imprezy mam daleko ;P Pokusa była by zbyt duża, pewnie starcił bym całą kasę w kilka minut ;)
Avatar użytkownika
Marcek
@admin
@admin
 
Posty: 6019
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 11:27
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 4

Postprzez pawel15 » 11 maja 2007, o 20:03

Pawel sie pytal kto przyjechal wsk, powiem ze dojrzalem tylko jedna wsk ktora przyjechali ale byla to 3kolowa wersja tranportowa, chyba samoroba Smile

Kurde myślałem ze jakaś ekipa wpadnie na kilku WSK a tu samoróbka :shock: . Szkoda trochę. Widzę po zdjęciach trochę motorynek i rometów- szczerze mówiąc to się zdziwiłem na ich widok. A jak z cenami motocykli i cześci?
Dobrze, że na takie imprezy mam daleko

W moim przypadku źle- ale zawsze bym wpadał na moto bajzel :D. Ktoś jutro będzie na bajzlu(bo chyba impreza będzie)?
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Alonzo » 11 maja 2007, o 20:16

ta jutro jeszcze do 16 trwa, ale raczej ci sami wystawcy beda bo oni tam spia, w ogole wszyscy grille porostawiane, wodeczke popijaja, spiawaja, normalnie taki swojski klimat na tym bajzlu :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Lizard » 12 maja 2007, o 10:01

Ja dzisiaj się nie wybieram, wczoraj byłem i mi wystarczy. Kupiłem sobie książeczkę o 126p i to całe moje zakupy na tegorocznej majowej edycji (jakby kto chciał to jeszcze we wrześniu jest) Aha- do wygrania na bajzlu jest sztywniak w stanie dostatecznym :P
Lizard
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 15:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alonzo » 12 maja 2007, o 10:03

ta widzialem ten konkurs :P w gazecie sztywniak wygladal ladnie, a na wystawie na bajzlu tak sobie, lakier taki brzydki, tylni blotnik pordzewialy, z tego co pamietam to przedni chyba byl wgnieciony lekko, takze nie postarali sie z tym sztywniakiem :P
Ostatnio edytowano 12 maja 2007, o 10:13 przez Alonzo, łącznie edytowano 1 raz
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez pawel15 » 12 maja 2007, o 10:08

ale raczej ci sami wystawcy beda bo oni tam spia, w ogole wszyscy grille porostawiane, wodeczke popijaja, spiawaja, normalnie taki swojski klimat na tym bajzlu Razz

Pewnie z takiej swojskiej atmosfery MWB słynie. Ale najważniejsze to że można kupować części do zabytków :).
**Wiele serc, jedno bicie ::: WSK ::: ponad życie**
Prawko B zdane :)!!!
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
pawel15
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 10:20
Lokalizacja: Dąbie

Postprzez Alonzo » 12 maja 2007, o 10:25

nie tylko czesci ale same zabytki :P w dodatku jest tak fajnie ze jazdy probne sa dookola stadionu czyli midzy stoiskami, idziesz ogladasz a tu nagle ruski dniepr z przyczepka jedzie :twisted:
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez ronio » 13 maja 2007, o 10:00

A ja wiem kto wygrał tego komarka :P taki ziomek z forum o izach
KOMAR'74
Suzuki GSXR 1000 K5
BMW E32 735i
ronio
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1941
Dołączył(a): 21 mar 2007, o 21:59
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez endek » 13 maja 2007, o 15:45

ale z tego co ja zauwazyłem coraz to mniej przyjeżdza osób (sprzedających ) bo wiele miejsc było pustych a w ubiegłym roku były wszystkie zapełnione nawet i na górze 8)

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez pawel615 » 14 maja 2007, o 21:50

w tym roku jest do wygrania komar na pedaly na motobazarze w automobiliscie bylo napisane
Avatar użytkownika
pawel615
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2991
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 21:47
Lokalizacja: za górami za lasami....
Pochwały: 7

Postprzez Alonzo » 14 maja 2007, o 22:02

pocxytaj dokladnie :P motoweteran byl w ten weekend a komar rozdany :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez endek » 18 maja 2007, o 20:14

a ciekaw jestem któż go otrzymał? :wink:

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 199 gości