Forumowe gadżety: banner, userbars, naklejka itp.

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Alonzo » 1 mar 2008, o 14:59

tyle co normalny idziesz do pieprniczego i kupujesz paczke :p
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 mar 2008, o 14:59

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sutek » 1 mar 2008, o 15:01

Aha dzięki
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Marek » 1 mar 2008, o 23:50

Alonzo mylisz sie :P ten sie kupuje na metry i dopiero trzeba sobie dociac bo to jest folia samoprzylepna
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez Alonzo » 2 mar 2008, o 10:47

a folia samoprzylepna, ja mowie o zwyklym samoprzylepnym, ja u siebie kupilem zwykly papier samoprzylepny, kosztowal tyle samo i w takich samych paczkach jest :P
Alonzo
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 5550
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:04
Lokalizacja: Dobroń

Postprzez 600rr » 2 mar 2008, o 17:25

Ja pomyślałem żeby zrobić jakiś fajny szablon nalepki motomaniaków chociażby w dwóch kolorach czarny i biały ;) jaki kto by chciał ;) niedaleko mnie jest zakład tuningowy i parę razy chodziłem do nich wycinać nalepki ;) szablon zanosiłem na dyskietce wybierałem kolor papieru, w którym naklejka miała być wycięta i gotowe :D Także mój kolega robił takie nalepki na kaski itp ;) postaram się z nim zgadać i zrobie parę nalepek na próbę i sprawdzimy komu się podobają ;) Jeśli będą chętni to powysyłam je zwykłymi listami hehe ;) Pozdro !! :D
Avatar użytkownika
600rr
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 829
Dołączył(a): 17 sty 2008, o 13:41
Lokalizacja: SBE - Czeladź
Pochwały: 1
Pojazdy: KTM SMC 690 LC4 SUPERMOTO '11, SUZUKI GS500E '96, PEUGEOT SV 80 '98 , SEAT IBIZA 1,9 TDI '01

Postprzez Igor » 6 wrz 2008, o 21:40

Admini może warto pomyśleć nad jakimiś koszulkami albo jakimiś takimi bajerami? bo nasze forum poza sferą wirtualną praktycznie nie istnieje, jeśli cena takiej koszulki nie była by za duża to może sam bym ją nabył :yes: fajnie by było mieć taką koszulkę a z tyłu naprzykład swój nick ;]
Sory za odkop ale chyba lepiej odkopać stary o którym jest mowa o danej rzeczy niż tworzyć drugi...
Avatar użytkownika
Igor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 291
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 19:55
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez MarQS » 6 wrz 2008, o 21:49

Igor

ZGADZAM SIĘ

LECZ WYSTARCZY JEDNOLITA KOSZULKA DLA WSZYSTKICH

motomaniacy.com

:)
REGENERUJĘ GWINTY POD ŚWIECE M14x1,25 oraz M6 SZCZEGÓŁY
viewtopic.php?f=41&t=27367
Avatar użytkownika
MarQS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1228
Dołączył(a): 14 wrz 2007, o 23:29
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postprzez sutek » 6 wrz 2008, o 21:50

Również jestem za. Sam bym taką nabył. Ale najpierw niech wypowie się admin.
Avatar użytkownika
sutek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2412
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 18:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Piotrek » 6 wrz 2008, o 22:47

Temat koszulek był poruszany dwa lata temu i wtedy spotkał się z sympatycznym podejściem ze strony administracji do tej pory nic się nie zmieniło w tej kwestii no i nie ma co się dziwić bo same korzyści płyną z tego pomysłu.

Tak, więc teraz pytanie - czemu to wtedy nie wypaliło? A no bo koszt okazał się nie mały. Koszt jednej koszulki to ok 20 zł (gdzie byłby to sam NAPIS z przodu ALBO z tyłu koszulki i nie do końca w nieścieralnym rozwiązaniu) no i oczywiście plus 10 zł za przesyłkę. Tak, więc jedna koszulka po najniższym koszcie to 30 zł. A jakbyśmy chcieli mieć koszulkę z trwałym napisem (niespieralnym tak łatwo, albo wręcz w ogóle) to na koszulkę trzeba wydać 30 zł a wtedy dodatkowo można nawet liczyć na jakiś obrazek. Niestety w dalszym ciągu tylko jeden obrazek albo jeden napis) no i plus koszt wysyłki to 4 dychy wychodzą. No jak widać nie mały koszt i temat odszedł w zapomnienie.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez Igor » 6 wrz 2008, o 22:51

Myślę że taka koszulka za 20 zł by wystarczyła ręczę za to że motomaniacy by o nią wyjątkowo dbali i bardzo na nią uważali :mrgreen: pozatym może producenci tych koszulek przy większym zamówieniu dali by zniżki tylko sporo osób musiało by się na to zdecydować a poczta z tego co sprawdzałem taka paczka wychodzi 8,50 więc zawszę tę parę złotych mniej :roll:
Ostatnio edytowano 6 wrz 2008, o 22:57 przez Igor, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Igor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 291
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 19:55
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Postprzez Marek » 6 wrz 2008, o 22:51

Piotrek napisał(a): 4 dychy wychodzą. No jak widać nie mały koszt i temat odszedł w zapomnienie.



Pozadne koszulki od 50zl kosztuja np z MASS'a albo Clinica

wiec nie widac w tym zadnego problemu prznajmniej wg mnie
Zdravim =MRS=
Pro-Mastah Weteran
Elektronika, elektryka, mechanika pojazdowa i użytkowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Marek
*supporting
*supporting
 
Posty: 2179
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 00:32
Lokalizacja: Oberschlesien - Ratibor
Pojazdy: In Comming >> MT SM XX

Postprzez MarQS » 6 wrz 2008, o 22:52

zrobić zamówienie dal TYCH co CHCĄ I OKREŚLONĄ ILOŚĆ ZORBIĆ A POTEM MOŻNA ROBIĆ TAK ŻE JAK SIE ZROBI GRUPA OSÓB KTÓRE CHCĄ KOSZULKI TO WTEDY ROBIĆ NOWE ( NASTĘPNE)

40 zł nie tak strasznie a pomyslcie jaka reklama będzie na jakim kolwiek zlocie :)
REGENERUJĘ GWINTY POD ŚWIECE M14x1,25 oraz M6 SZCZEGÓŁY
viewtopic.php?f=41&t=27367
Avatar użytkownika
MarQS
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1228
Dołączył(a): 14 wrz 2007, o 23:29
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Tomciosz » 7 wrz 2008, o 09:20

AS może zrobić sobie taką samemu? Prasowanki czy chociażby markerem :mrgreen: . Taką koszulkę każdy by sobie sam mógłby zrobić, sam dobrać kolorystykę i tanio by to wyszło:P
Jeżeli pomogłem, kliknij POMÓGŁ.

Romet Ogar 200 '89
ZZR Komar 2350-2351 ok 1974-75 [*]
"Ogary poszły w las..." S.Żeromski
"Gites było to słowo magiczne, słowo oznaczające
robotę tak dokładną i precyzyjną, że żadna maszyna ani przyrząd nie były w
stanie wykazać stopnia jej doskonałości." Baza sokołowska. Marek Hłasko

Każdy komar ma coś z kawasaki ZZR :P
Avatar użytkownika
Tomciosz
Ekspert
Ekspert
 
Posty: 4996
Dołączył(a): 20 kwi 2007, o 13:14
Lokalizacja: Biała Wielka i Sosnowiec
Pochwały: 88
Pojazdy: Ogar 200 Hyundai i30

Postprzez Mateusz » 7 wrz 2008, o 11:19

Piotrek napisał(a):Tak, więc teraz pytanie - czemu to wtedy nie wypaliło? A no bo koszt okazał się nie mały. Koszt jednej koszulki to ok 20 zł (gdzie byłby to sam NAPIS z przodu ALBO z tyłu koszulki i nie do końca w nieścieralnym rozwiązaniu) no i oczywiście plus 10 zł za przesyłkę. Tak, więc jedna koszulka po najniższym koszcie to 30 zł. A jakbyśmy chcieli mieć koszulkę z trwałym napisem (niespieralnym tak łatwo, albo wręcz w ogóle) to na koszulkę trzeba wydać 30 zł a wtedy dodatkowo można nawet liczyć na jakiś obrazek. Niestety w dalszym ciągu tylko jeden obrazek albo jeden napis) no i plus koszt wysyłki to 4 dychy wychodzą. No jak widać nie mały koszt i temat odszedł w zapomnienie.


A do tego kumpla wywalili z roboty :D Więc musielibyśmy inaczej to załatwić. Ale z tym nie byłoby problemu
Mateusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3683
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 19:46
Lokalizacja: WM 6668A

Postprzez Igor » 7 wrz 2008, o 18:37

Admini krótko tak czy nie ?? Jak widać już kilka osób jest chętnych jeszcze jakby się popytać wszystkich userów to myślę że całkiem sporo osób było by chętnych pozatym te 30-40 zł to nie jest aż taki ogromny koszt poza tym tak jak mówił maras52 w miarę dobre koszulki tak kosztują :yes:
Avatar użytkownika
Igor
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 291
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 19:55
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości