Posada na forum.

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Beton » 1 maja 2009, o 09:12

Dokładnie. Nie po to została wprowadzona funkcja "Raportuj Post" aby każdy chciał być ''Przyjacielem" bo jak najwiecej wysyła. Admini sami wybiorą i z ich decyzją trzeba sie pogodzić. Niektórym może się owa decyzja nie podobać. Trudno być może nie zasłużyli na to aby zostać prawdziwym "Przyjacielem Forum" Taka jest moja opinia ;)
Avatar użytkownika
Beton
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2321
Dołączył(a): 2 lis 2007, o 13:33
Lokalizacja: Oława
Pojazdy: BMW E60 525d

Postprzez Pani Kontekstowa » 1 maja 2009, o 09:12

Pani Kontekstowa
 

Postprzez sssTOMEKsss » 1 maja 2009, o 10:22

ok rozumiem 8)
Avatar użytkownika
sssTOMEKsss
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 14:51
Lokalizacja: Chocz
Pochwały: 5

Postprzez endek » 1 maja 2009, o 20:39

sssTOMEKsss napisał(a):Marcek nie wiem czy zasłużyłem czy nie ale może mógłbym zostać przyjacielem forum, w każdym bądź razie składam podanie :P

jak potrafie to pomagam, najczęsciej odwiedzam dział pomoc, na forum jestem przynajmniej raz dziennie, co do czasu spędzanego może nie dużo nie wiem ile :), bywały małe problemy z wyszukiwarką ale juz wiem co i jak :P, cóż jeszcz moge dodać częsciowo znam język bb-codes(podstawy)

jeśli nic z tego to pisać otwarcie, oczywscie sie nie obraże, wiele razy tu sięgałem po pomoc i nie zamierzam tego forum opuścić


skoro postepujesz tak jak wyzej to napisałes to nie przejmuj sie o nic tylko czyń swa powinniośc dla dobra innych oraz forum a admini z czesem docenia twa prace i dostaniesz range ,cierpliwosci i wytrwałosci 8) pozdro

z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
Avatar użytkownika
endek
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8963
Dołączył(a): 4 kwi 2007, o 12:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Pochwały: 1

Postprzez Komar Rider » 1 maja 2009, o 23:03

To że będzie napisane pod nickiem jakaś tam ranga to akurat jest mało ważne ;) Jak ktoś nie dba o forum to taki napis nie zmieni jego postępowania ;) Ja i tak robię co mogę i tyle samo robiłbym jakbym był adminem ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Łukasz. » 2 maja 2009, o 20:26

Komar Rider napisał(a):To że będzie napisane pod nickiem jakaś tam ranga to akurat jest mało ważne

Dokładnie-fakt na innych forach zwracają uwagę na rangi ( przykładowy podpis: "Nie pisz do mnie na gg, chyba że masz rangę..." :roll: ),ale to nie u nas :wink: Więc moim zdaniem te rangi są zbędne-mi proszę wcale żadnej rangi nie dawać, chociaż nie wiem jak by mi się należała :]
Komar Rider napisał(a):Ja i tak robię co mogę i tyle samo robiłbym jakbym był adminem ;)

No właśnie, tak szczerze, czy ta ranga aż tak mocno was mobilizuje w byciu pomocnym, czy i bez tego tak samo byście pomagali?
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Tomek » 10 maja 2009, o 13:21

Jak dla mnie to taka ranga nie jest zbytnio potrzebna bo kto chce pomagać to będzie pomagał i bez niej, a jeżeli ktoś robił wszystko tylko aby dostać rangę to później pewnie nie bedzie pomagał :wink: Ja i pewnie wiele innych userów pomaga i będzie pomagać dalej. Np ja jak przychodziłem na forum pytałem innych jak co się robi, a teraz jak już sporo wiem poprostu przekazuję wiedzę dalej. Tak napewno robi dużo userów. Nie wiem jak innych ale mi nie potrzeba rangi aby pomagać innym :P Może naplątałem ale nie wiedziałem jak inaczej to napisać. :D
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Januszeq » 10 cze 2009, o 20:40

Chociaż się za bardzo nie znam to mogę podawać linki do tych starych tematów a jeżeli chodzi o czas to mam dosyć dużo.
Penka rama i brudzi gaśnik kinkweye rzondz a
Januszeq
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7 cze 2009, o 22:34
Lokalizacja: Zydlandia

Postprzez Misiek141 » 1 lis 2010, o 21:03

Jestem chętny wchodzę często, staram się pomagac i udzielac , ogarniam forum i jestem kulturalny , opanowany, przedewszystkim mam duże chęci.
Misiek141
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 8 paź 2010, o 16:04

Postprzez marcin9561 » 1 lis 2010, o 21:07

niezły górnik z ciebie
http://bikepics.com/members/marcin9561/

ŚCIĄGANIE SKUTERÓW ZZA GRANICY , TANIO I SOLIDNIE. ZAPRASZAM!
marcin9561
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1899
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:25
Lokalizacja: Słupsk
Pojazdy: CEZET 175 , APRILIA RS 125 ,Citroen Xsara Picasso

Postprzez Kuba » 1 lis 2010, o 21:23

Misiek141 my tu modów nie posiadamy :] 3 adminów sobie wybitnie daje radę :)
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Komar Rider » 1 lis 2010, o 21:42

Misiek141 z tego co wiem, to sprawa "zatrudniania" Przyjacieli Forum jest już nieaktualna, ale swoją pracą na pewno zwrócisz uwagę i zostaniesz nagrodzony ;)

Misiek141 napisał(a):ogarniam forum


Z ogarnięciem całego forum nawet ja mam problemy, mimo, że jestem tu już dwa lata ;)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Michallres » 17 lis 2010, o 13:56

Ja myślę że powinno się wprowadzić moderatorów. Za dużo chamstwa na forum błędów itd. Trzeba w końcu coś z tym zrobić. Nie którzy w ogóle nie zwracają uwagi na ortografię , wielką literę na początku zdania. Wypowiedzcie się czy mam rację ?
Avatar użytkownika
Michallres
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 3142
Dołączył(a): 15 lip 2009, o 16:35
Lokalizacja: Złoczew/Łódź
Pochwały: 5
Pojazdy: XTZ 750, ETZ 251, Audi A8 D2

Postprzez Karol. » 17 lis 2010, o 15:03

Michallres, zbędna moim zdaniem jest funkcja moda, przecież każdy jest modem, bo może raportować posty. Ja bym grono Adminów powiększył, bo mają dostęp do wszystkiego, a nie jak JA albo Mod do prawie niczego. Czasami i mi się zdarza napisać z małej litery - a byłoby Ci wesoło jakby taki Mod się wwalał że coś napisałeś z błędem? Bo mi nie. Ortografia? hmm to tu bym się temu przyjrzał lepiej :) Chamstwo jest wszędzie niestety i nic tego nie zmieni puku ludzi się nie zmienią. Tyle ode mnie. ;)

[ Dodano: 17 Lis 2010, 14:17 ]

a w ogóle to juz setki razy ten temat był poruszany :?
Avatar użytkownika
Karol.
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1384
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 14:21

Postprzez Komar Rider » 17 lis 2010, o 16:08

Jak widzę jak nagle taki "moderatorek" wpierdziela się do czyjegoś posta i wielkimi czerwonymi literami informuje, że ktoś napisał "który" przez u otwarte, a taki ktoś więcej błędów nie miał, to mnie krew zalewa.

Michallres napisał(a): Za dużo chamstwa na forum


Jeśli sam sobie nie masz nic do zarzucenia, to zacznij działać. Jak widzisz że coś jest nie tak, to interweniujesz (adminem nie jesteś, ale jesteś takim samym człowiekiem).

Michallres napisał(a):błędów itd [...]Nie którzy w ogóle nie zwracają uwagi na ortografię , wielką literę na początku zdania.


Siłą do tego nie zmusisz, bo efekt będzie taki jak ten przykład podany powyżej. Poza tym apel został już wystosowany (poczytaj dział "Sprawy dotyczące forum") i my po prostu musimy się pilnować i ew. upominać innych.
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez marcin9561 » 17 lis 2010, o 16:31

Michallres po to właśnie jest Raportuj Post , widzę chciałbyś władzę mieć na tym forum ;) Uwierz mi Ci ludzie czyli Piotrek KOner i Marcek wiedzą co robią
http://bikepics.com/members/marcin9561/

ŚCIĄGANIE SKUTERÓW ZZA GRANICY , TANIO I SOLIDNIE. ZAPRASZAM!
marcin9561
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1899
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:25
Lokalizacja: Słupsk
Pojazdy: CEZET 175 , APRILIA RS 125 ,Citroen Xsara Picasso

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości