czas przebywania

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez bojfrend1 » 31 maja 2008, o 09:05

popieram, bardzo to by sie przydało, wiadomo by było o czym jest temat
SPRZEDAM CZĘŚCI RAMY DO 205 !
Sprzedam Fiat siena 1,4 b+g
bojfrend1
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 266
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 18:12
Lokalizacja: Hajnówka
Pojazdy: Simson s51 , MZETZ 251

Postprzez Pani Kontekstowa » 31 maja 2008, o 09:05

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Piotrek » 31 maja 2008, o 11:44

Adi.G. napisał(a):Już lepiej aby po najechaniu kursorem na dany temat pojawiał się w dymku pierwszy i ostatni post, na pewno to ułatwiło i przyspieszyło użytkowanie forum, gdyż będziemy od razu widzieć czy dany temat nas zainteresuje


Temat jest bezdyskusyjnie bardzo sensowny. Tylko, że trzeba się zaznajomić z tematem tego rozwiązania - czy oby nie będzie za bardzo obciążać bazy danych. Bo to jednak już po wejściu w daną kategorię będzie ściągać pierwszy i ostatni post w przygotowaniu, że jak użytkownik najedzie na niego to wyświetli te fragmenty. Tak, więc jeśli byśmy to wprowadzili to na pewno testowo. Jak po miesiącu, dwóch nie będzie zauważalne zwiększone obciążenie serwera to modyfikacja zostanie, w przeciwnym wypadku nie.


sutek14 napisał(a):Myślę że było by to przydatne bo jest wiele tematów założonych np. "coś..." :roll:


bojfrend1 napisał(a):wiadomo by było o czym jest temat


Te argumenty za mocne nie są. Bo sami sobie winni jesteście, że pole "temat" wypełniacie byle wypełnić. Przyznam szczerze iż jak widzę temat o treści "Pomocy" w dziale.. Pomoc to nie mam dobrego zdania o jego autorze. To samo dotyczy innych tematów po których trzeba właśnie przeczytać posta aby wiedzieć o co w nim chodzi..

Tak, więc bardziej jestem skory ustawić limit na temat - np. trzeba wpisać minimalnie 10 literowy.
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

Postprzez parcelak » 31 maja 2008, o 15:04

Piotrek napisał(a):Tak, więc bardziej jestem skory ustawić limit na temat - np. trzeba wpisać minimalnie 10 literowy.


Dobra by była opcja przy zakładaniu tematu aby wpisać słowa kluczowe. Ułatwiało by to wyszukiwanie tematów.
Avatar użytkownika
parcelak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2696
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 17:58
Lokalizacja: Górzno kol.

Postprzez adrian » 30 wrz 2009, o 13:39

ja bym zrobił zaraz pod avantarem status on-line, Off-line. bo tak żeby dowiedziec sie czy uzytkownik jest na forum trzeba wchodzić na główną strone.
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

Postprzez Kuba » 30 wrz 2009, o 15:10

dobry pomysł :yes:
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Komar Rider » 30 wrz 2009, o 16:04

To już chyba było poruszane z tego co pamiętam. Ale jest nam to szczególnie potrzebne? :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Tomek » 30 wrz 2009, o 18:41

No sory bardzo ale z tym pierwszym i ostatnim postem to juz dawałem swoją propozycje i pisaliście że to bez sensu :roll: A teraz to nagle znakomity pomysł :evil:
polo napisał(a):A ja mam kolejna propozycję. Chodzi o to ze na pewnym forum o virtual tuningu znalazłem ciekawą funkcję jaką jest czytanie pierwszego i ostatniego posta po najechaniu na tytuł tematu nie dam screena bo to jest na innym forum ale działa to mniej wiecej tak:
"najeżdzam" na temat Sprawy dotyczące forum i wyskakuje mi okienko:

Pierwszy post:
Danio219 napisał(a):w tym temacie napiszmy co bysmy zmienili lub dodali na forum moze admini by nas wysluchali i pomysleli nad zmiana lub dodatkami na forum ja bym proponowal dodac NAKLEJKE (STOP WARIATOM DROGOWYM )na stronie gluwnej formu ale to moj pomysl a wy jak sadzicie czy mozna dodac piscie swoje pomysly dzieki i pozdrawiam


Ostatni post:
((Hubert)) napisał(a):Niestety ale gdy otwieram ten link z sb wszystko chodzi ale jak wpisze wiadomość i wyśle to na sb jej nie ma ....


coś w tym stylu :) Sory że nie dałem zdjęć ale jak bym dał to była by to jak by reklama innego forum więc sami wiecie..


A tu macie drugi post:


polo napisał(a):Dajmy na to słynny nie tak dawno temu temat "Motorynka buuu" i wiele innych tematów do których nie którzy nawet nie chcieli by wchodzić bo nie wiadomo o co chodzi, a jak by przeczytał pierwszy post to miałby mniej wiecej nakreślone o co chodzi w danym temacie :)

EDIT: tak to by mogło wyglądać :P
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b2...3ea3f.html
I jak? Widać że Polo potrafi :D

I co? :D Dałem już taki pomysł no chyba że źle was zrozumiałem. Jeżeli tak to sory :)
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

Postprzez Komar Rider » 30 wrz 2009, o 18:48

Eee... my tu mówimy o statusie online :P
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości