Reportaż :)

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Co myślisz o moim pomyśle?

Świetny pomysł :)
41
77%
Jestem za, a nawet przeciw :P
10
19%
Kiepski pomysł
2
4%
 
Liczba głosów : 53

Postprzez OgarRider » 24 lut 2010, o 00:29

Mariusz lajf is brutal żadnych ustępstw dla brzydali.

Chodzi mi o to że każdy może kręcić filmy ale nie każdy powinien i lepiej zobaczyć kto się do tego nadaje niż potem jak już wylosujemy pojazdy mieć bandę matołów którzy nie umieją trzymać kamery.Smutne ale prawdziwe.
Lepiej mieć już filmiki i z nich wybrać najlepsze, tylko zmontować.

Nie mam nic do brzydkich ludzi bo takich nie ma :] To była przenośnia.Kto jej nie zrozumiał mówię że miałem na myśli:
-matołów którzy nie umieją trzymać kamery
-kręcą nią nie wiadomo co
-robią na odpierdool

Elo moto transmisja nie będzie na żywo więc nie ma się co tremować zawsze można to poprawić
<piotrz> czy mi się zdaje, czy w Komarze to jest tak że jak się jeden problem rozwiąże to powstaje drugi?
<ka_o_3991>nie zdaje Ci się, Sztuka polega na doprowadzeniu do problemu, który już nie przeszkadza...
Avatar użytkownika
OgarRider
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 20:52
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Pani Kontekstowa » 24 lut 2010, o 00:29

Pani Kontekstowa
 

Postprzez Mariusz » 24 lut 2010, o 00:33

Nie no ja proponuję żeby wziąć pod uwagę poprostu nie tylko wartość merytoryczną filmiku (pojazd) ale też forme czyli poprostu kadrowanie, plan no i prezentera żeby nie byl brudny smarem i sie nie jąkał za bardzo, i tyle, a reszta to już nie ma co przesadzać, przecież to nie ma być profesjonalny film, wiadomo że to jest film obrazujący forum więc z założenia nie będzie nazbyt profesjonalny (a przynajmniej występujące w nim osoby)
Piraci drogowi nie są zwyczajnymi idiotami. Oni po prostu chcą się starzeć wolniej niż gdyby stali w miejscu.

uzasadnienie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
Avatar użytkownika
Mariusz
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 7045
Dołączył(a): 20 mar 2007, o 16:53
Lokalizacja: Kleśniska

Postprzez OgarRider » 24 lut 2010, o 00:35

No i o to chodzi, czyli jak najpierw robimy prezentacje?
<piotrz> czy mi się zdaje, czy w Komarze to jest tak że jak się jeden problem rozwiąże to powstaje drugi?
<ka_o_3991>nie zdaje Ci się, Sztuka polega na doprowadzeniu do problemu, który już nie przeszkadza...
Avatar użytkownika
OgarRider
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 23 lis 2007, o 20:52
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez Laszlo » 24 lut 2010, o 01:41

Ło OgarRider co Ci odwaliło z tymi brzydkimi ludźmi??

Brzydki czy nie brzydki to zależy jak się leży, od gustu i od medialnego TOP.

Mi chodziło po głowie to że każdy kto chce mógłby nagrać co chce a Łukasz.R wybrał by sobie to co on uważa za ładne :)

Plusem tego rozwiązania jest wielowątkowość, czyli nie czekamy na nagranie czegoś z powodu tego że coś innego nie zostało wybrane. Po prostu każdy robi swoje, jak się nie wykaże to trudno :P
-Jak byś ostatni raz jechał motocyklem, to jak byś jechał?
-zapie*ał bym ile wlezie ;]
Avatar użytkownika
Laszlo
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 466
Dołączył(a): 26 cze 2008, o 16:04
Lokalizacja: Gorzkowice

Postprzez strażak » 24 lut 2010, o 19:51

Nie ma co robić jakiegoś castingu osób, bo wyjdzie niedługo że będziemy wybierać osoby a nie ich pojazdy. Najważniejszy jest styl wypowiedzi, żeby była w miarę płynna, poprawna wymowa, bez jakiś przekleństw zamiast przecinka i po prostu osoba musi wiedzieć o czym mówi. Filmik ma wyglądać naturalnie. Tym bardziej że to nie będzie live można poprawki jakieś wprowadzić nagrać na nowo. Wszystko ze spokojem się ułoży. Jakby się wybrało samych pięknych panów wręcz recytujących to co mają powiedzieć prezentacja straciła by naturalność i wszystko by wyglądało sztucznie. Na razie ze spokojem trzeba wybrać pojazdy a później zająć się nagraniami itd :]
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."
Avatar użytkownika
strażak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 4 sty 2010, o 22:26

Postprzez Komar Rider » 24 lut 2010, o 20:31

elo moto 1993 napisał(a):(KR coś o tym wie :> )


Niech Cię diabli :F Jedzie rowerem zdyszany z poczty i opowiada mi o tym, jak zapakował silnik od Komara (o tym co mi wtedy przez telefon mówił, dowiedziałem się dopiero na GG, bo nic nie zrozumiałem :D)

OgarRider napisał(a):Mariusz lajf is brutal żadnych ustępstw dla brzydali.


Zabiłeś mnie :F I jak to mawia Laskos:

    i kopas w dupas :D



Co do samego pomysłu, to pan strażak wszystko bardzo ładnie opisał :)
....::::KOMAR RIDER::::....
Avatar użytkownika
Komar Rider
@admin
@admin
 
Posty: 6013
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 02:00
Lokalizacja: Rzepin
Pochwały: 1

Postprzez Kuba » 24 lut 2010, o 21:32

KR STFU! ty mendo xD nie moja wina, że ty nie kapejszyn po śląsku xD a jakoś ciężko mi się przestawić od tak, bo mi przyszło z gorolem godać :P
to ty się już z reportażem możesz pożegnać :F
2 pierwsze litery alfabetu w kieszeni :]
Avatar użytkownika
Kuba
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 6491
Dołączył(a): 21 gru 2008, o 20:55
Lokalizacja: Tworóg
Pochwały: 2

Postprzez Łukasz. » 25 lut 2010, o 10:50

OgarRider napisał(a):Pomyślcie sobie jak ktoś będzie opowiadał o swoim motocyklu brudny, nieuczesany i jakiś taki nijaki.

To się umyje, uczesze i będzie dobrze...

strażak mądrze gadasz ;)
Laszlo napisał(a):czyli nie czekamy na nagranie czegoś z powodu tego że coś innego nie zostało wybrane

Czekać to ja mogę czekać do Sylwestra :P Bez pośpiechu, Żeby ładnie wyszło, potrzeba czasu, bo a to czasem pogoda nie sprzyja, a to nagle motorek się rozdupcył, a to czasu nie ma... Jak dałbym np. na nagranie filmików tydzień, to kto nakręciłby filmiki ładne itp.?

Ja to widzę tak: przeprowadzamy konkurs, wygrani nakręcają ileśtam filmików. Gdy zaczną je przysyłać, wszystkie oglądam, i jeżeli nie mam zastrzeżeń, to piszę mu, że jest okej i ma spokój :) Jeżeli znajdę jakieś niedociągnięcia, coś, co się nie nadaje do filmiku, to chwytam za gg i dyskutuję z nim, co mógłby jeszcze poprawić itp. Gdy prześle na nowo filmiki to znowu je oglądam itd. Rozumiecie? :) W rezultacie wyjdzie tak, że wszystko będzie pięknie zrobione, choćby i za rok ;)
OgarRider napisał(a):No i o to chodzi, czyli jak najpierw robimy prezentacje?

Czyli jedziemy tak, jak powiedziałem :) Najpierw konkurs, potem filmiki ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Łukasz. » 5 mar 2010, o 22:28

No i zauważyłem, że co do zasad zgłaszania pojazdów wystąpiły zgrzyty... Pewien user poskarżył się na zapis
Można zgłosić TYLKO jeden pojazd


Co robimy z tym fantem?
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Alama » 11 mar 2010, o 23:37

Takie pytanie..... Czy jest planowana data zrobienia tego reporta ?? Bo moje oba sa niestety w remoncie a chciałbym także uczestniczyc w przedsięwzieciu. Ja bym pokazał mojego 2350 i mógłbym załatwić w 100 % orginalną M-1, i Kadeta w takim samym stanie jak M-1. To więc kiedy bedzie ten reportek klejony ??
Alama
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 mar 2010, o 17:32

Postprzez Łukasz. » 12 mar 2010, o 21:35

Alama napisał(a):Czy jest planowana data zrobienia tego reporta

Data nikomu nieznana, nawet mnie :D Tyle że, niestety, najpierw jest konkurs, w którym można się zgłaszać do 1 kwietnia, i tylko te pojazdy co wygrają, uczestniczą w reportażu ;) Więc musisz się uwinąć do tej daty, jak chcesz wystąpić w sklejce :D
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Postprzez Arczi » 15 mar 2010, o 20:45

ja pomyślałem o pod ankiecie na temat "który z moich pojazdów zgłosić do konkursu"

nie wiem nie wiem nie wiem co wybrać... ose,syrenault,mz czy co tam innego..
Avatar użytkownika
Arczi
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 22:14
Lokalizacja: WL

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości