Jak korzystać z forum?

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

Postprzez Joke16 » 26 lut 2010, o 20:20

K... rozumię to ale jest jeszcze rubryka kategorie i niezależnie czy damy jednoślady czy dwuslady jest 2x, rozumiesz o co mi chodzi czy nie?!
Obrazek
Avatar użytkownika
Joke16
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 665
Dołączył(a): 25 sty 2009, o 15:14
Lokalizacja: Internet

Postprzez Pani Kontekstowa » 26 lut 2010, o 20:20

Pani Kontekstowa
 

Postprzez strażak » 26 lut 2010, o 22:01

Coś się tak tego przyczepił skoro jak sam twierdzisz wiesz o co chodzi to czemu robisz z tego problem. To jest bardzo logicznie zrobione i nawet nowi userzy są w stanie to pojąć bez żadnych problemów, zresztą osobiście jeżeli coś szukam to rzadko kiedy wybieram dział tylko szukam na całym forum :yes:
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."
Avatar użytkownika
strażak
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 4 sty 2010, o 22:26

Postprzez Łukasz. » 27 lut 2010, o 19:25

Joke16 napisał(a):K... rozumię to ale jest jeszcze rubryka kategorie i niezależnie czy damy jednoślady czy dwuslady jest 2x, rozumiesz o co mi chodzi czy nie?!

Już ci wyjaśniam. Jeżeli w "Forum" Zaznaczymy "Wszystkie dostępne" i wpiszemy hasło, które pamiętamy, że jest związane z dwuśladami to wybieramy w "Kategoriach" -> "Dwuślady" i wtedy wyskakują nam tylko wyniki z tej kategorii, jeżeli zaznaczymy "Jednoślady" to też stamtąd wyskakują ;) Rozumiesz czy jeszcze prościej?

I wedytuję to w post, który zrobiłem, żeby był tutek kompletny ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Re: Jak korzystać z forum?

Postprzez jolitrish » 24 kwi 2017, o 08:12

hej
jolitrish
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 08:11

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości

cron