propozycje made in MF

Tu będą umieszczane ważne informacje związane z funkcjonowaniem forum oraz rozwiązania ewentualnych problemów technicznych.

propozycje made in MF

Postprzez Łukasz. » 21 gru 2013, o 20:56

No spoko, ale 8 postów na nim napisałeś :D To czemu pracę naszej administracji oceniasz właśnie po napisaniu ostatniego posta?

Ale jak już mówisz o liczbach, to tak:
Twoje forum:
Nasi użytkownicy napisali 35313 postów, tematów 5786
Mamy 16651 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: minimo

Nasze forum:
• Liczba postów: 1449321
• Liczba wątków: 29570
• Liczba użytkowników: 20319
Najnowszy użytkownik: cukrzyk

Wnioski:
No cóż, użytkowników można powiedzieć, porównywalna liczba (4 tysiące to nie jest wielka różnica), a postów o wiele mniej. Czyli, stosunek liczba postów/użytkownik to u Ciebie... jakieś 2,1200... posta na usera. U nas to wygląda już ciut lepiej, 71,3 posta/user. Jaki z tego morał? U nas ludzie zostają, podczas gdy na forum, które podałeś, wyraźnie widac, że jest kilku bywalców, a reszta to bohaterowie jednego posta i giną w sieci ;)

Widzę te subfora na tym forum, i tak, gdzieniegdzie widzę, że w subforum są po 2-3 tematy, albo wcale ich nie ma :P A widziałeś u nas puste subforum? Subforum tworzymy tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest to konieczne, a nie po to, by niepotrzebnie obciążyć serwer ;)

Na forum podanym przez ciebie, to można myszkę popsuć od częstego klikania w subforum, bo jeden temat tu, drugi tam, trzeci siam itp. U nas, może że masz wszystko w kupie, ale przynajmniej idzie szybko coś znaleźć :P

Tak nawiasem, nikt się jeszcze nie pogubił w tym, gdzie jaki temat napisać? Bo u nas już takie przypadki były, i można fioła dostać od częstego przenoszenia tematów...

Forum to userzy. Piszący userzy, a nie za**bisty układ strony, bajery i inne srery. Forum tworzone razem z użytkownikami. Praktycznie każda zmiana jest opisywana na forum, pytamy użytkowników, dostosowujemy się do nich, nie oni do nas. Każdy może zgłosić swój pomysł na ulepszenie naszego forum. Jeżeli większość jest za, wprowadzamy modyfikację. Jeżeli przeciw, zapominamy o sprawie, lub próbujemy ulepszyć dany pomysł. I tak prawie za każdym razem.

Przeczytaj sobie cały ten temat. Powtarzam, cały: viewtopic.php?f=6&t=1713 , inaczej wcale nie mamy o czym rozmawiać. Właściwie, to w całym tym dziale prawie każdy temat mówi o każdej zmianie na forum, zaproponowanej albo przez nas, albo przez użytkowników. Przeczytaj wszystkie. Wyciągnij wnioski, gdy zobaczysz, jakie były nasze początki, a jak wygląda to teraz. A potem oceniaj ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

propozycje made in MF

Postprzez Pani Kontekstowa » 21 gru 2013, o 20:56

Pani Kontekstowa
 

propozycje made in MF

Postprzez MagicalFire » 21 gru 2013, o 21:51

Łukasz., u was większość postów do gadanie o dupie Maryli

widzę ze nie mamy o czym rozmawiać
Motorowerzystka, wyjdziesz za mnie ?? 8)
Avatar użytkownika
MagicalFire
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 17 gru 2013, o 23:10
Lokalizacja: Cybinka
Pojazdy: nissan primera p 10 i p10 eGT

propozycje made in MF

Postprzez Łukasz. » 21 gru 2013, o 21:52

Spoko. Jeszcze bym coś napisał, ale faktycznie, nie mamy o czym rozmawiać ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

propozycje made in MF

Postprzez MagicalFire » 21 gru 2013, o 22:05

ps
wy 2007-03-19 Liczba użytkowników: 20319
samnaprawiam 2010-01-18 Liczba użytkowników: 16652
mam dalej porównywając statystyki ??
Motorowerzystka, wyjdziesz za mnie ?? 8)
Avatar użytkownika
MagicalFire
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 17 gru 2013, o 23:10
Lokalizacja: Cybinka
Pojazdy: nissan primera p 10 i p10 eGT

propozycje made in MF

Postprzez Łukasz. » 21 gru 2013, o 22:44

MagicalFire, tak się na pewno nie dogadamy. Zapraszam do rozmowy przez PW. Nie mam zamiaru już afiszować się na forum tym, co chcę Tobie jeszcze wyjaśnić.

Nie mam zamiaru rostrzygac, które forum jest lepsze, bo jaki mam mieć w tym cel? To jest zestawienie dwóch for, które łączy tylko i wyłącznie (ale nawet nie do końca) tematyka. Są na pewno fora, które lepiej się rozwijają, i są takie, które się gorzej rozwijają, są takie które wcale się nie rozwijają, i są takie, które rozwoju nie wymagają.

A i tak na pewno nie przeczytałeś tematu który Ci podsunąłem. Znalazłbyś tam sporo odpowiedzi na wszystko, co nam napisałeś ;)
Obrazek

"...gdy ktoś, kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..."
Avatar użytkownika
Łukasz.
@admin
@admin
 
Posty: 4771
Dołączył(a): 7 mar 2008, o 20:20
Lokalizacja: WLKP -> PWL
Pochwały: 13
Pojazdy: Renault megane phI classic '97, MZ etz 150 '87

Re: Odp: propozycje made in MF

Postprzez Tomek » 21 gru 2013, o 23:55

MagicalFire, nie mam pojęcia co to za forum skoro musisz się chwalić że je założyłeś ;) Nie wiem też dlaczego pragniesz zmieniać nasze, skoro koncepcja miliona kategorii nie sprawdziła się na Twoim własnym.
Może spróbuj skorzystać z naszej wyszukiwarki. Jeśli wiesz czego szukasz i mamy to na forum, to znajdziesz temat/ post pomimo braku subfor. Podaj nam KONKRETY, czemu miałaby służyć zmiana, bo chwilowo sam piszesz "o dupie Maryli" podając argumenty wyssane z palca

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Tomek
#mod
#mod
 
Posty: 8663
Dołączył(a): 28 lut 2008, o 20:08
Lokalizacja: Dirksland, NL
Pochwały: 75
Pojazdy: Trzy francuzy i inne gruzy :F

propozycje made in MF

Postprzez Piotrek » 22 gru 2013, o 00:12

Twoje forum:

Na Forum jest 26 użytkowników :: 7 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 19 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: GG PeekBot 2.0, magpie-crawler/1.1, Mediapartners-Google, bingbot/2.0, GrapeshotCrawler/2.0, msnbot-media/1.1, SentiBot admin@senti1.com

czyli... same boty, żadnego prawdziwego użytkownika.

MotoManiacy:

Forum przegląda 241 użytkowników :: 27 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 214 gości
Zidentyfikowani użytkownicy: abrpiotr, adrian, Angler, cukrzyk, Google [Bot], harleydavinson, honda10282, igrek97, janosikmz19822, jarekvolvo, Lukass, Łukasz., marcin9561, Marek.K., mateusz9809, Michallres, Motorowerzystka, MSNbot Media, NIKE, Piotrek, piotrek023, Romecik2t, Rudy102, Siczka, simsons50_1986, Sławek., Tomek
Avatar użytkownika
Piotrek
@admin
@admin
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 19:13
Pochwały: 10
Pojazdy: Skoda Octavia III 1.4 TSI, 150 KM, Ambition + Amazing

propozycje made in MF

Postprzez janosikmz19822 » 22 gru 2013, o 00:44

:mrgreen:
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3661
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1,Komar 231b -232-2330-2350 z1970(rama),Hercules,jawa 223,Ryś:)

propozycje made in MF

Postprzez adrian » 24 gru 2013, o 02:47

MagicalFire, właśnie "byłes", nie podoba się to nikt cie nie trzyma.
For those about to rock, we salute you!
Avatar użytkownika
adrian
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3008
Dołączył(a): 6 sie 2007, o 08:38
Lokalizacja: Oświęcim
Pochwały: 31
Pojazdy: Audi A7

propozycje made in MF

Postprzez Stachu.G » 30 gru 2013, o 21:05

Tak się teraz zastanowić i jest w tym jakieś "ziarnko" prawdy.
Wchodzę na forum, przynajmniej raz dziennie i są sytuację jak dzisiaj np. chyba rekord 30 stron nowych tematów w tym, zaledwie 25% albo może i nawet tyle nie ma "konkretnych" czyt. typowo motoryzacyjnych, reszta to z serii „liczymy graficznie” itp lub reklamy typu Co dać synowi na gwiazdkę z odpowiednim linkiem danej rzeczy
No bez jaj nie długo zrobimy z tego forum samosie.pl :facepalm:
Pomogłem ? Kliknij pomógł
Stachu.G
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 1036
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 13:57
Lokalizacja: Podkarpackie
Pochwały: 42
Pojazdy: Romet Chart 210 70cmm

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy dotyczące forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości