Faceci w pracy

Miejsce gdzie możecie prowadzić swobodne rozmowy na tematy motoryzacyjne. Taki Off-topic ale związany z motoryzacją!

Faceci w pracy

Postprzez Mandarynka » 20 kwi 2016, o 20:56

Cześć. Piszę do was z zapytaniem dotyczącym waszych zachowań w pracy.
Więc tak - jestem 20 letnią dziewczyną, od wczoraj pracuję na lakierni aut jako pomocnik, żeby było ciekawiej jestem po liceum i bez doświadczenia, ale to mało ważne, bo sami dali ogłoszenie, że chcą kobietę. Pisząc się na to wiedziałam, że jak to w warsztatach bywa będą wisiały gołe baby, ale te zachowania dwóch, choć głównie jednego z pracowników (z którymi cały czas robię) zachowują się jak idioci, pomijając typowe męskie wyglupy, chwilami ten jeden aż przesądza jeśli chodzi o mnie, ciągle głupie, bezczelnie i nawet obraźliwe teksty (nie zawsze bezpośrednio do mnie) ale ze świadomością bym usłyszała. I pytanie do was jest takie - Dlaczego tacy jesteście? Owszem, fajnie jest gdy jest śmiesznie, ale są pewne granice (palenie i picie w miejscu pracy też nie jest normalne przecież). A i dodam, że ten pomysł z zatrudnieniem kobiety był pomysłem tego bezczelność (dziś się okazało, że miał jakiś fetysz, że przyjdzie do nich dziewczynka do lat 17, od razu go wysmialam.
BTW jak radzić sobie w pracy z głupim odcinkami facetów? Nie mogę żyć z nimi w niezgodnie więc też nie wiem na ile mogę sobie pozwolić (jestem na dwa tygodnie okresu próbnego).
Avatar użytkownika
Mandarynka
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 19:42
Pojazdy: Peugeot JetForce

Faceci w pracy

Postprzez Pani Kontekstowa » 20 kwi 2016, o 20:56

Pani Kontekstowa
 

Faceci w pracy

Postprzez Angler » 20 kwi 2016, o 21:17

Zacytuję majstra z budowy "nie mówi się PRZEPRASZAM, mówi się SP(*&^aj STARY CH(*&^U". Czasami najlepiej stres rozładować natychmiastowo i tyle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angler
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 2224
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 20:33
Lokalizacja: Rawicz
Pochwały: 9
Pojazdy: Yamaha XS 400 27 KM, Opel Meriva 1,7CDTI 100kuni, Keeway Cruiser 18 koników i Peżo ludix mocy b/d.

Faceci w pracy

Postprzez Sławek. » 20 kwi 2016, o 21:30

Też ich tam hejtuj :F
Obrazek
Avatar użytkownika
Sławek.
#mod
#mod
 
Posty: 3622
Dołączył(a): 16 lip 2008, o 22:33
Lokalizacja: Kwidzyn, Łódź
Pochwały: 18
Pojazdy: Opel Vectra C 2.8T 169kW 2006r.

Faceci w pracy

Postprzez igrek97 » 20 kwi 2016, o 23:06

Zmień pracę :F
Bez młota, to ch*j nie robota! :F
bedziesz sluchał @ igrek97, to zobaczysz jak skonczysz
Avatar użytkownika
igrek97
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3562
Dołączył(a): 22 paź 2010, o 18:59
Pochwały: 25
Pojazdy: sterta złomu

Faceci w pracy

Postprzez major07 » 24 kwi 2016, o 17:31

Niestety przyzwyczaj się.nie wszędzie kobieta pasuje,tak już jest i tyle
sprzedam części do rometów,wsk itp.
pogmagam w elektryce tj. instalacje itp.
Avatar użytkownika
major07
Zwycięzca konkursu
Zwycięzca konkursu
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 11:57
Lokalizacja: Rzeszotary


Powrót do MotoChat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości