Jakie macie hobby?

Czyli dział zawierający śmieszne filmy, zdjęcia, dowcipy oraz wszystko co może zaciekawić lub rozśmieszyć.

Jakie macie hobby?

Postprzez farah557 » 18 lip 2023, o 18:29

bardzo lubię otaczać się roślinami, mam ich sporo w swoim domu. Jeśli są tutaj jacyś pasjonacie roślin doniczkowych, to zachęcam do lektury tego bloga o pielęgnacji roślin https://kropkiikwiatki.pl/.
farah557
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 10 sty 2019, o 19:05

Jakie macie hobby?

Postprzez Pani Kontekstowa » 18 lip 2023, o 18:29

Pani Kontekstowa
 

Jakie macie hobby?

Postprzez Mtaqorem » 15 sie 2023, o 09:48

Również mim hobby jest pielęgnacja roślin, ale bardziej tych ogrodowych :) też czytam blogi tematyczne, by wiedzieć jak najwięcej. Bardzo lubię korzystać ze wskazówek pielęgnacyjnych z tej strony https://www.ogarnijogrod.pl/.
Avatar użytkownika
Mtaqorem
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 00:40
Lokalizacja: Stęszew
Pojazdy: Toyota Yaris '03

Re: Jakie macie hobby?

Postprzez Wintes » 29 maja 2025, o 14:21

Jestem z tych, którzy odpalają się na krótki czas, wypalają i zmieniają hobby. Potrafię się wkręcić w coś na maksa, a potem o tym zapomnieć tak bardziej stałe, nudne hobby: rower, książki, rysowanie (ale tu muszę się odpalić właśnie, bo często nie mam siły po pracy ). Jestem tą nudziarą, która w zainteresowaniach może podać Netflixa xD
Grywam też raz na jakiś czas w gry komputerowe, szczególnie wieczorami: https://gamingdojo.net/ Polecam stronę. M ożna poczytać sobie o nowościach.
Wintes
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 296
Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45

Re: Jakie macie hobby?

Postprzez bereniko » 5 sty 2026, o 11:51

Moja praca to moje hobby, więc nie mam granicy między pracą a czasem wolnym a poza tym - siłownia, konie, podróże

Jeśli chodzi o moją żonę to zawsze była dobra z rzeczy kreatywnych:

https://www.radiowroclaw.pl/articles/vi ... -Wroclawia

Ostatnio zapisała się na kurs malowania i rysunku.
bereniko
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 513
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22

Re: Jakie macie hobby?

Postprzez Piotrasg » 12 maja 2026, o 14:00

Grzebię w ziemi Zakładamy ogród, amatorsko, własnymi rękami. Sądzę, podlewam, przycinam, nawożę i bez przerwy się zachwycam

Sadzonki już oczywiście zamówione https://krainasadzonek.pl/ Mianowicie tutaj. Polecam zajrzeć bo mają spory wybór.
Piotrasg
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 243
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23

Jakie macie hobby?

Postprzez janosikmz19822 » 22 maja 2026, o 22:10

A moje hobby to czytanie takich postów jak ostatni :/ .
I pytanie czy ludzkość tego forum jeszcze jest :idea:
Avatar użytkownika
janosikmz19822
MotoManiak
MotoManiak
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
Pochwały: 42
Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1 TulaT200,Tulista,Tulica,k-175,kovroviec,woschod 2,jawa 223,Ryś:)

Poprzednia strona

Powrót do Humor, Rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości