Jakie macie hobby?
Jakie macie hobby?
bardzo lubię otaczać się roślinami, mam ich sporo w swoim domu. Jeśli są tutaj jacyś pasjonacie roślin doniczkowych, to zachęcam do lektury tego bloga o pielęgnacji roślin https://kropkiikwiatki.pl/.
- farah557
- MotoManiak

- Posty: 73
- Dołączył(a): 10 sty 2019, o 19:05
Jakie macie hobby?
Również mim hobby jest pielęgnacja roślin, ale bardziej tych ogrodowych
też czytam blogi tematyczne, by wiedzieć jak najwięcej. Bardzo lubię korzystać ze wskazówek pielęgnacyjnych z tej strony https://www.ogarnijogrod.pl/.
-

Mtaqorem - MotoManiak

- Posty: 54
- Dołączył(a): 27 paź 2020, o 00:40
- Lokalizacja: Stęszew
- Pojazdy: Toyota Yaris '03
Re: Jakie macie hobby?
Jestem z tych, którzy odpalają się na krótki czas, wypalają i zmieniają hobby. Potrafię się wkręcić w coś na maksa, a potem o tym zapomnieć tak bardziej stałe, nudne hobby: rower, książki, rysowanie (ale tu muszę się odpalić właśnie, bo często nie mam siły po pracy ). Jestem tą nudziarą, która w zainteresowaniach może podać Netflixa xD
Grywam też raz na jakiś czas w gry komputerowe, szczególnie wieczorami: https://gamingdojo.net/ Polecam stronę. M ożna poczytać sobie o nowościach.
Grywam też raz na jakiś czas w gry komputerowe, szczególnie wieczorami: https://gamingdojo.net/ Polecam stronę. M ożna poczytać sobie o nowościach.
- Wintes
- MotoManiak

- Posty: 296
- Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45
Re: Jakie macie hobby?
Moja praca to moje hobby, więc nie mam granicy między pracą a czasem wolnym a poza tym - siłownia, konie, podróże
Jeśli chodzi o moją żonę to zawsze była dobra z rzeczy kreatywnych:
https://www.radiowroclaw.pl/articles/vi ... -Wroclawia
Ostatnio zapisała się na kurs malowania i rysunku.
Jeśli chodzi o moją żonę to zawsze była dobra z rzeczy kreatywnych:
https://www.radiowroclaw.pl/articles/vi ... -Wroclawia
Ostatnio zapisała się na kurs malowania i rysunku.
- bereniko
- MotoManiak

- Posty: 513
- Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 07:22
Re: Jakie macie hobby?
Grzebię w ziemi Zakładamy ogród, amatorsko, własnymi rękami. Sądzę, podlewam, przycinam, nawożę i bez przerwy się zachwycam
Sadzonki już oczywiście zamówione https://krainasadzonek.pl/ Mianowicie tutaj. Polecam zajrzeć bo mają spory wybór.
Sadzonki już oczywiście zamówione https://krainasadzonek.pl/ Mianowicie tutaj. Polecam zajrzeć bo mają spory wybór.
- Piotrasg
- MotoManiak

- Posty: 243
- Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:23
Jakie macie hobby?
A moje hobby to czytanie takich postów jak ostatni
.
I pytanie czy ludzkość tego forum jeszcze jest
I pytanie czy ludzkość tego forum jeszcze jest
-

janosikmz19822 - MotoManiak

- Posty: 3672
- Dołączył(a): 4 mar 2012, o 21:53
- Pochwały: 42
- Pojazdy: Shl m06t,Cz 350,Romet 50T1 TulaT200,Tulista,Tulica,k-175,kovroviec,woschod 2,jawa 223,Ryś:)
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

