Witajcie, czy ktoś z Was dogrzewa dom klimatyzacją?
Jak się to u Was sprawdza?
Ogrzewanie klimatyzacją
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Re: Ogrzewanie klimatyzacją
Ja dogrzewam klimatyzatorami w dzień jak instalacja pracuje, aby od razu konsumowac:) mam dwa, na piętrze i poddaszu.
W zimowe wieczory - podlogowka.
Najlepiej będzie skontaktować się z nimi: https://wentek.pl/pompy-ciepla.html Powinni dobrać odpowiednie rozwiązanie dla ogrzewania
W zimowe wieczory - podlogowka.
Najlepiej będzie skontaktować się z nimi: https://wentek.pl/pompy-ciepla.html Powinni dobrać odpowiednie rozwiązanie dla ogrzewania
- Wintes
- MotoManiak

- Posty: 299
- Dołączył(a): 29 gru 2022, o 14:45
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości

